Evde Yapılacak işler – giriş

Evden çalışarak para kazanmak artık çok daha kolay. Çünkü işverenlerde artık yanlarına sıkışık oldukları dönemlerde eleman alarak çalıştırılacak yeni kişinin sigortası, yemek parası ve yol parası gibi ek giderlere girmektense evden çalışan kişilere iş vermeyi tercih ediyorlar. Üstelik pek çok iş kolunda yapılan iş başı ücret ödendiği için işveren çok daha fazla kar ediyor. Çünkü normalde çalıştırılan işçiye günlük mesai ödenmesi zorunluluğu bulunuyor.

Evde yapılacak işler arasında en çok talep toplayanlar evde nikah şekeri yapımı, evde boncuk işi, evde iplik temizleme, evde bebek şekeri yapımı, editörlük, blog yazarlığı ve internet üzerinden çevirmenlik gibi farklı kategorilere sahip işler oluyor. İnternet artık günümüzde evden çalışmak isteyenler için yepyeni bir iş kapısı olarak öne çıkarken boncuk işleme ve nikah şekeri yapımı işleri de adet başına ücret kazandırdığı için yapılması risksiz işler grubunda öne çıkıyor.

Evden çalışmak ve ek gelir kazanmak istiyorsanız yada evden çalışacak kişi ve ekipler arıyorsanız yorum bölümünden iş ve eleman arama ilanlarınız hemen ekleyebilirsiniz. Sayfamıza ilan eklemek ücretsiz olup üye olma zorunluluğu bulunmamaktadır.

40 thoughts on “Evde Yapılacak işler – giriş

  1. merababen evde kına paketi yapmak istiyorum acilen işe ihtihacım var yardımcı olursanız sevinirim saygılar tel 05324704358

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir