Evde yapılacak işler ingilizce

evde tercümanlık
evde tercümanlık

Günümüzde artık evde yapılacak işler bir hayli fazlalaştı.Özellikle ev hanımları,emekliler ve ek gelire ihtiyaç duyanlar evde yapabilecekleri bir iş arıyorlar.Aslında şuanda evlere iş veren firmalar bulunuyor fakat;herkesin el becerisi olmadığından dolayı bir çok kişi evden yapabileceği farklı işler arıyorlar.Evde yapılacak işler ingilizce makalemizde de size evden dışarıya çıkmadan nasıl para kazanabileceğinizden bahsedeceğiz.

 

Bildiğiniz üzere İngilizce artık günümüzde yaygın olarak kullanılan bir dil haline geldi.Hatta öyle ki İngilizce bilmeyene iş verilmiyor.Mesela İngilizceyi çok iyi derecede biliyorsunuz fakat mesleğiniz ile hiç alakası yok.Ancak ek kazanca da ihtiyaç duyuyorsunuz.İşte size mükemmel bir fırsat!Son zamanlarda İngilizce öğrenmek isteyen onlarca kişi var ve paraya kıyarak özel ders bile alıyorlar.Eğer siz de İngilizce biliyor ve bunu kazanca çevirmek istiyorsanız sayfamız üzerinden iş ilanlarınızı vererek evde ingilizce dersi verebilirsiniz.Özellikle genç yaştakiler veya öğrenciler ingilizce öğrenmek için can atıyorlar.Belki çevrenizde bu dili öğrenmek isteyen var fakat siz farkında değilsiniz.

 

Vereceğiniz iş ilanı sonrasında ingilizce öğrenmek isteyenlere kolayca ulaşabilir,böylelikle ek gelir elde edebilirsiniz.Üstelik evinizden çıkmadan bu işi yapacak olmanız da cabası diyebiliriz.Sayfamızda şimdiye kadar herkes aradığını mutlaka buldu.Siz de yorum bölümüne nerede oturduğunuzu,iletişim bilgilerinizi ve eklemek istediğiniz detayları yazarak ilanınızı yayımlayabilirsiniz.Üstelik vereceğiniz ilanlarınız için üyelik ve ücret talep etmiyoruz.Aynı zamanda ingilizce dersi almak isteyenler de ilanlarını bırakarak bu dilin dersini verenlere kolayca ulaşabilirler.Her iki tarafın buluştuğu sayfamızda siz de aradığınızı kısa sürede bulabilirsiniz.

 

 

2 thoughts on “Evde yapılacak işler ingilizce

  1. iyi derecede ingilizcem var evde 2 sınıftan 5 sınıfa kadar ders verebilirim ulaşırsanız sevinirim alibeyköyde oturuyorum

  2. Merhaba,
    İngilizceyi İngilterede öğrendim ve 2004 yılından beri yurtdışında dünyanın hemen heryerinde bulundum. Amerikanın doğusu, karayipler, yunanistan, İtalya gibi ülkelerde bulundum. Artık yerleşik hayata geçmek istiyorumve antalyada yaşıyorum ne yapabilirim? Konuşma, anlama, dinleme, yazma ve okuma konularında ingilizcem çok mükemmel üniversite mezunuyum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir