Evde Yapılcak İşler Arıyorum

Evden çalışmak artık moda oldu. Öyle ki; gerçekten ciddi gelirler elde etmeye de yardımcı oluyor. Evde bütün gün sıkılan ve eşine destek olmak için çalışmak isteyen ev hanımları için bulunmaz bir fırsat haline gelen evde yapılacak işler, şuanda sayısız bayana ekmek kapısı oldu. Evlere iş veren firmalar, işlerini yaptırmak için evden çalışacak bayan arıyorlar. Türkiye’nin hemen hemen her yerinde bu firmaları bulmak mümkün. Genellikle el becerisi ve hızlılık gerektiren bu işler boncuk işi, nikah şekeri işi, kına paketleme işi, mandal işi, el işi, davetiye katlama işi gibi işler olup, bu işleri yaparak kazanç sağlayabilirsiniz. Firmaların tek istediği, verilen işin zamanında teslim edilmesidir. İşi zamanında teslim ettiğiniz takdirde sürekli iş alabilirsiniz. Eğer siz de evde yapılacak iş arıyorum diyorsanız sayfamız üzerinden iş ilanlarınızı ücretsiz olarak yayınlayabilirsiniz. Aynı zamanda eleman arayanlar da ilanlarını vererek iş arayanlara iş verebilirler.

EVDE YAPABİLECEĞİM BİR İŞ İSTİYORUM

İstanbul’da ikamet ediyorum. Ev hanımıyım. Evde bütün gün boş oturmaktan sıkıldım. El becerim çok kuvvetlidir. Daha önce el işi yapıp satmıştım. Şuanda hiçbir iş ile meşgul değilim. Evde yapabileceğim bir iş yapmak istiyorum.

 

4 thoughts on “Evde Yapılcak İşler Arıyorum

  1. merhaba ankara çankayada oturuyorum. çocuk gelişimi mezunuyum elimden her iş gelir evimde iş yapmak istiyorum. 0554 384 5580

  2. Merhaba İstanbul silahtarağdayım lisans mezunuyum becerikliyim evde işe ihtiyacım var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir