Evde Yaprak Sarma İşi

evde yaprak sarması
evde yaprak sarması

Evde Yaprak Sarma İşi Ankara ve İzmir başta olmak üzere pek çok şehirde ev hanımları için kaçırılmayacak bir ek gelir fırsatı oluyor.

Sizde evde yaprak sarma işi yapmak istiyorsanız yada evden yaprak saracak bayanlar arıyorsanız yorum bölümünden iletişim bilgileriniz ile beraber iletişim bilgilerinizi ekleyebilirsiniz.

Ankarada evden yaprak saracak bayanlar

Çok acil olarak Ankara’da evden yaprak sarması sararak çalışmak isteyen bayanlar arıyorum. Temizlik kurallarına çok dikkat eden, düzgün ve lezzetli yaprak sarmaları sarabilecek bayanların iş başvurularını bekliyoruz. Evinizde televizyonunuzu izlerken yaprak sararak para kazanmak için hemen murat397@hotmail.com adresinden ulaşabilirler.

Evde yaprak sarma işi arıyorum

Evde 3 arkadaş yaprak sarma işi arıyoruz. İstanbul Güngören’de aynı binada komşu 3 arkadaşız. Evimizde yaprak sarma işi yaparak ek gelir kazanmak istiyoruz. Arabamız vardır isteyen işverenlere işi kendimizde teslim edebiliriz. Ancak yaprak sarmalarını teslim ettiğimizde ödemeyi almamız gerekiyor. Bu şartlar altında çalışmak isteyen kişiler lütfen bizi arasınlar.

72 thoughts on “Evde Yaprak Sarma İşi

  1. 2 arkadaş ankara kazanda otururyoruz evde yaprak sarma işi yapmak istiyoruz. 0312 814 10 78

  2. İzmir bornova da ikamet etmekteyim zeytinyagli yaprak sarma yapmaktayim alanlar cok memnun siparis icin 0555 374 13 34 nolu telden ulasabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir