Evden Yazı – Makale Yazma İşi

kredisorgulama.org1

Evden yazı yazmak isteyenler www.yazarmakale.com adresinden başvurabilirler..Evden yazı makale yazma işi vermekteyiz. İşin daha iyi anlaşıması için şu şekilde bir yöntem belirledik. İş Nasıl yapılıyor? Öncelikle bir sektör belirleniyor diyelim ki ekonomi olsun. Peki ekonomi ile ilgili nasıl yazılar yazılacak. İşte örnek sitemiz ( kredivar.net ) üzerinden yazılmış makalelere bakınız. Buradan öğreneceğiniz yazılar nasıl yazılmış, başlıkla nasıl atılmış kaç paragraf ne uzunlukta yazılardan oluşmakta ve ekonomi ile ilgili ne gibi yazılar yazılmış.

Örnek başlık olarak “ TC NO ile Kredi Notu Öğrenme

** Gördüğünüz üzere her kelimenin baş harfi büyük olarak yazılmış..

*** Aynı beu şekilde kaç paragraf girinti var mı yazı için düzenlemeler nelerdir inceleyiniz. Her yazının başlığın yazının çeşidine göre düzenlemesi farklı olabilir. ÖRNEĞİN: SORU CEVAP varsa yazının biçimi tamamen farklıdır. Bu tarz konuları inceleyerek bizimle iletişim kurunuz aklınıza takılanlar varsa sorabilirsiniz.

 

 

12 thoughts on “Evden Yazı – Makale Yazma İşi

  1. Merhaba, 10 parmak f klavye kullanıyorum. Seri bir şeklide yazıyorum. Katiplik sınavlarına girdim fakat mülakatlarda elendim. Şuanda muhasebe elemanı olarak çalışıyorum. Ek iş olarak değerlendirmek isterim .Dönüş yaparsanız sevinirim.

  2. Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Adalet bölümü öğrencisiyim. Klavyede son derece hızlıyım. Uygunsa görüşmek isterim

  3. Merhaba,
    Özel bir bankada çalışıyorum. 10 parmak klavyede hızlıyım. Ek iş olarak yapmak istiyorum. Günde 20 sayfa civarı yazabilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir