Evkur Cep Telefonuna Kaç Taksit Yapıyor?

Kredi kartı kullanımı denetimi sonucunda alınan kararlar ile birlikte, kredi kartı ile taksitli olarak cep telefonu alabilmenizin önü kapanmıştır. Hatta bu nedenle birçok banka telefon alabilmeniz için kredi olanağı sağlamıştır. Elbette bankalardan kredi alabilmeniz içinde kredi notu ve benzeri şartları yerine getirmiş olmalısınız. Bu nedenle herkes senet ile alışveriş yapıp, taksitli ödeyebileceği imkanları aramaktadır. Elbette çok fazla çeşidi içinde bulunduran ve taksitle alışveriş imkanı veren Evkur, bu konuda en çok göze çarpan iş yerlerinden biridir.

Evkur Türkiye’nin her yerinde hizmet veren ev eşyaları ve kişisel teknoloji araçlarının alındığı bir yerdir. Ve ürün skalası oldukça yüksektir. Her alanda bir cihaz veya bir ürün sattığı bilinmektedir. Bu yazımızda daha çok telefon alımlarınızdan söz etmek istiyoruz. Bu nedenle sadece telefon üzerine bilgiler vereceğiz.

Evkur senetle alışveriş konusunda neredeyse bir ilk olduğu için, fiyatlarını oldukça yüksek tutmaktadır. Bu nedenle normal şartlarda daha ucuza alabileceğiniz bir ürünü burada çok daha yüksek fiyatlara alacağınızı unutmamanız gerekiyor.

Cep telefonu alımlarınızda sözleşme ile 24 aya kadar taksit imkanınız bulunmaktadır. Bunun yanı sıra diğer taksit seçenekleriniz de 10 ile 15 taksittir.

Evkur Telefon Fiyatları 

Evkur’dan alacağınız bir telefon normal fiyatından çok daha yükseklere gelecektir. Bu nedenle Evkur tercih edebileceğiniz en son seçeneklerden biri olmalıdır. Evkur’da alacağınız en düşük fiyattaki telefon 1.500 lira tutarındadır. Fakat bunun taksit ve senetle ödemesi de eklendiğinde telefonun fiyatı 2.500’e kadar yükselecektir. Bazı telefonlarda bu fiyat daha da arttığı için pek avantajlı bir sistem olduğunu söyleyemeceğiz.

Evkur yapacağınız alışveriş ne kadar olursa olsun, kredi notu soruşturması yapmaktadır. Yani bankalar gibi bir prensip ile çalışarak, ödeme yapıp yapamayacağınızı değerlendirir. Bankalardan daha yüksek faiz oranı uygulamış olacağı için operatörünüz üzerinden veya bankalardan kredi alarak telefon almak, bu durumda daha makul bir seçenek olacaktır.

Evkur’un telefon taksitleri ve telefon fiyatları bu şekildedir. Tabii ki bu durumda karar müşteri olarak sizin olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir