Evlere iplik temizleme işi veren firmalar

Evde oturduğunuz yerden yapılacak pek çok iş mevcuttur. Bu işlerden biri de evde iplik temizleme işidir. Bayanların en çok rağbet gösterdikleri iş olan iplik temizleme işi, oldukça ciddi gelirler sağlamaktadır. Şuanda pek çok ev hanımı dışarı çıkmadan penye,perde, giyim ve ev tekstil ürünlerinin iplerini temizleyerek para kazanıyor. Peki, siz neden yapmayasınız ki? Hem çok kolay hem de oldukça kazançlı olan bu işi, Türkiye’nin neresinde olursanız olun yapmanız mümkün. Evlere iş veren firmalar, evlere malzemeleri göndererek verilen zamana kadar iplerin temizlenmesini istiyorlar. Özel makası ile sarkan dikiş ipliklerini temizlemekten başka bir işiniz olmayacak. El becerisi iyi olan bayanlar için kesinlikle zor olmayacak iplik temizleme işi için Evlere iplik temizleme işi veren firmalar başlığımızı kullanabilirsiniz. Sayfanın altında yer alan yorum bölümünden iş ilanlarınızı yayımlayarak eleman arayan firmalara kısa sürede ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda evlere iplik temizleme işi veren firmalar da ilanlarını yayımlayabilirler.İlanlarınızı yayımlarken iletişim bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olduğunu teğet etmeyi unutmayınız.

EVDE İPLİK TEMİZLEMEK İSTİYORUM

Adana’da oturuyorum. 2 çocuk annesiyim. Çocuklarımdan dolayı dışarıda çalışamıyorum. İplik temizleme işinin tam bana göre olduğunu düşünüyorum. Elim çok hızlıdır. İşimi özenle yaparım ve zamanında teslim edebilirim. Adana’da bulunan firmaların bana ulaşmasını rica ediyorum.

İPLİK TEMİZLEYECEK BAYANLAR ARANIYOR

İstanbul Avrupa yakası’nda ikamet eden, penye ürünlerimizin ipliklerini temizleyecek bayanlara ihtiyaç vardır. Ödemeler iş tesliminden hemen sonra yani aynı gün yapılmaktadır. Güvenilir ve sürekli çalışabilecek olanların iş başvurusunu bekliyoruz.

14 thoughts on “Evlere iplik temizleme işi veren firmalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir