evlere kibrit işi verilir

Son zamanlarda evde yapılacak işler oldukça moda oldu. Evden çalışmak isteyen sayısız ev hanımı iş ilanlarını yayınlayarak iş aramaya koyuldular. Şuanda pek çok ev hanımı evde çalışarak para kazanıyor. Hatta öyle ki; hazır işi olanlar da boş zamanlarında evde çalışarak ek gelir elde ediyorlar. Üstelik Türkiye’ni hemen hemen her yerinde evlere iş verilir ilanlarını görebilirsiniz. Çok yakından tanıdığınız ve evinizde sürekli kullandığınız kibrit’in size para kazandırabileceğini düşünmüş müydünüz? Evet yanlış duymadınız. Evde kibrit işi yaparak ciddi gelir kazanabilirsiniz. Evlere kibrit işi verilir başlığımız altında iş ilanlarınızı ücretsiz ve üye olmadan yayımlayabilirsiniz. Eğer iş arıyorum diyorsanız iletişim bilgilerinizi( telefon numaranızı vermeyin),varsa deneyimlerinizi ve hangi şehirde yaşadığınızı, işveren iseniz de istediğiniz bilgileri vererek ilanınızı yayınlayabilirsiniz. Sayfamız iş ve eleman arama odaklı olup, ne kadar çok ilan verir veya ne kadar çok ilanlara iş başvurusu yaparsanız, iş veya eleman bulma şansınız o kadar artar.

EVDE KİBRİT İŞİ YAPMAK İSTİYORUM

Adana’da ikamet ediyorum. 25 yaşındayım. Babam rahatsız olduğu için çalışamıyor ve yardım eden kimse de yok. 3 aydır iş arıyorum ama bulamıyorum. Evde kibrit işi yapmak istiyorum. Acil iş arıyorum. Lütfen geri dönüş yapın.

9 thoughts on “evlere kibrit işi verilir

  1. Bizde ailecek evde kibrit işi yapabiliriz bu konuyla ilgili bize geri dönüş yapabilecek olan arkadaşlar varsa seviniriz antalya muratpaşa da ikamet ediyoruz bu ise talibiz şimdiden teşekkür ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir