Evlere kına işi

EVDE KINA PAKETLEME İŞİ VERİLİR

Kına paketleme işi yaparak eşine destek olmak isteyen ev hanımlarına iş veriyoruz.İşimiz son derece kolay olup,elinizin hızlı olması yeterlidir.Kendisine güvenen,sorumluluk sahibi ve aldığı işi zamanında teslim edecek bayanlar arıyoruz.Bu şartlar altında çalışmak isteyenler 0507 920 19 53 numaralı telefondan bize ulaşabilirler.

EVDE KINA PAKETLEYECEK BAYANLAR ARANIYOR

Evinizde kına paketleme işi yapmak istiyorsanız boncukdantel@hotmail.com adresine mail atmanız yeterli olacaktır.Başvuruda bulunanlara geri dönüş yapılacaktır.Daha önceden bu işi yapanlar tercih sebebi olacaktır.

Evde kına işi sayesinde oldukça ciddi gelirler sağlayabilirsiniz.Kına paketleme işi hem kolay hem de oldukça zevkli bir iş olduğundan,hiç sıkılmadan ve zorlanmadan kazanç sağlayabilirsiniz.Evlere iş veren firmalar aracılığı ile kına işi yaparak eşinize destek olabilir,eğer asıl işiniz varsa,onu bırakıp bu işi asıl işiniz olarak bile yapabilirsiniz.Evden çalışarak para kazanmak isteyenler için bulunmaz bir fırsat olan evde kına işi için siz de iş ilanınızı verebilir,firmalara sesinizi duyurabilirsiniz.Ayrıca,yukarıda verdiğimiz mail adresi ve telefonlar ile de firmalara ulaşmanız mümkün.Ancak,kına işi için sizden peşinat isteyen kimseye para ödemeyiniz.Ayrıca evlere kına işi verenler de iş ilanlarını ücretsiz ve üye olmadan yayımlayabilirler.

 

 

 

9 thoughts on “Evlere kına işi

  1. evde yapabileceğim herhangi bir iş arıyorum ankarada oturuyorum bana yardımcı olurmusunuz

  2. ISPARTA ULUBORLUDA YASIYORUM EVDE İŞ İMKANLARI ARIYORUM SIMDILIK 5 KISIYIZ MEMNUN KALIRSAK SAYIMIZI ARTTIRABILIRIZ TITIZ VE CIDDI CALISIP ISINI ZAMANINDA TESLIM EDERIZ YARDIMCI OLURSANIZ SEWINIRIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir