Evlere Mantı Yapımı

Mantı geleneksel lezzetlerimiz arasında yer almaktadır. Kayseri mutfağına özgü olan bu lezzet meşhur tadı ile kısa sürede tüm şehirlerimizin mutfaklarında yerini almıştır. Pek çok değişik formu bulunsada en çok tercih edilen kayseriye özgü olan ve bir kaşığı en az 10 tanesinin geleceği küçüklükte yapılmış olanlarıdır.

Yapımının oldukça zahmetli olduğu bu yemek son derece lezzetli olup yemesi ise bir o kadar zevklidir. Saatler içinde yapılan bir tabak mantı dakikalar içerisinde afiyetle yenir. Ancak pek çok kişi mantı yapmayı bilmez yada çok yorucu bir yemek olduğu için uğraşmak istemez ve hazır olarak tüketir.

Eğer mantı yapmayı biliyorsanız ve bu işte ustalığa sahipseniz yani hızlı bir şekilde mantı hazırlayabiliyorsanız bu emeğiniz karşılığında ek kazanç elde etme fırsatınız var. Evlere Mantı Yapımı ile yaptığınız mantıları müşterilerinize kilo bazında satarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Ev mantıları her zaman mantı severler tarafından makine mantılarına tercih edilmektedir.

3 thoughts on “Evlere Mantı Yapımı

  1. 2004 yılından itibaren b ehliyetim ve aktif söförlügüm var src2 psikoteknik belgelerim var bir gıda firmasında görev yapmaktayım sabah 9 aksam 17.00 saatleri arasında.sabah 8 aksam 6 vardiyesi vb..personel servisi kuullabilirim.ek iş olarak istiyorum.makul ücretle disiplinli sekilde çalışırım.uygun işlere talibim

  2. Bende maltepe istanbul da oturuyorum.isyerlerine manti yapabilirim.kilo 15 tl ev mantisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir