Fason iş veren tekstil firmaları

Türkiyede 2009 kriziyle birlikte fason iş yapan tekstil atölyelerinin çoğu kapnmış bir durumda. Türkiye krizi teğet geçerek 🙂 hızlı bir yükselişe geçmesiyle birlikte biliyorsunuz Çinden sonra en hızlı büyüyen ekonomi oldu.

Peki fason iş veren firmalar artık ne yapıyor bu atölyeler kapandığına göre! En önemli soru bu?

 

Tekstil ürünleri üzerindeki işlemeler boncuklar v.s yapılacak çok iş var ama yapacak kimseyi bulamadıkları için fabrikalarında bu iş için daimi yüzlerce personel almış durumdalar ve halen çok ihtiyaçları var.

Buradan bize çıkan 1. fırsat bu; tekstil fabrikaları fason işleri yapmak üzere acilen personel ihtiyaçları var ve ne kadar çok personelleri olursa okadar iyi çünkü kriz olmadıkça ihtiyaçlarının bitecekleri yok çünkü hazır giyimde Çinle yarışır durumdayız.

 

2. FIRSAT İSE ŞUDUR Kİ BİZİM İÇİN BU DAHA ÖNEMLİ

Büyük firmalar sadece kendi fabrika ve atölyelerinde değil bulabildikleri güvenilir heryere fason iş vermektedir. Eğer sizinde tecrübeniz varsa size yakın olan bir tekstil firmasıyla görüşerek hemen fason iş alabilirsiniz. O kadar çok ihtiyaçları var ki bize iş verirler mi ki diye düşünmeyin çünkü zaten arayış işindeler yani evden fason iş kolaylıkla yapabilirsiniz.

 

FASON İŞ VEREN TEKSTİL FİRMLARINDAN BAZILARI

 

Yeşim Tekstil

Yurtdışı firmaları özellikle örme ürünlerinin çoğunu Yeşim Tekstilden almaktadırlar. Şu an itibariyle 35 fasoncu var.

Diğerleri; Bakon giyim, Kazova triko, Ünlü Tekstil, Hey Tekstil,Aps Tekstil..

 

Unutmayın önemli olan düşünce biçimi illaki fasoncu arıyoruz diye ilan veren bir firmayı arayıp görüşmektense kendinize yakın ve uygun gördüğünüz tekstilcilerle görüşerek daha iyi bir iş yapmış olursunuz.

 

34 thoughts on “Fason iş veren tekstil firmaları

  1. merhaba istanbul halkalıdayım 3 tane sanayı makınem var 10 yıllık tekstılcıyım dıkım ısı arıyorum 05349401556

  2. iyi günler ben istanbul küçükçekmece her türlü finiş malı foson dikim ve imalat yapıyarum üst gurup bay bayan penye beyzik tişort hırka tayt kapşonlu çocuk gurupları ve aklınaza gelebilecek bütün bay bayan çocuk üst gurupları ister finiş olarak ister fason dikim ve ister imalatıda yapılır ulaşmak isterseniz burdan ulaşabilirsiniz KALİTE TEKSTİL :MUSTAFA ATAM TEL:05345902840

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir