Faturalı Hattı Olana Kredi Verenler

Bankalar dışında kredi veren firmaların her biri uzmanlıklarına ve amaçlarına göre yeni iş alanları kurarak, kredi verme yeterliliğine sahip olurlar. Bunlardan kimisi şahıs olarak çalışmalar yaparken kimisi de bir ekip ile firma halinde hizmet verir. Elbette hem şahıs olarak hem de ekip olarak yürütülebilecek olan bir kredi işlemi de vardır. Bu işlem faturalı hatta kredi verme işlemidir. Bunu bir şahıs olarak da yapabilirsiniz, bir firma olarak da çalışabilirsiniz. Lakin bunu yapabilmeniz içinde ciddi bir çevre ve tanışıklığa ihtiyacınız vardır.

Faturalı Hatta Kredi Nasıl Alınır?

Faturalıhattıolanakredi

Faturalı hatta kredi verme tekniği ülkemizdeki her şehirde karşılaştığımız bir işlemdir. Verilen bu hizmet tamamiyle yasaldır. Çünkü herhangi bir hak ihlali ya da vergi kaçakcılığı yoktur. Ve daha da ötesinde işlem tamamen gönüllülük esasına dayanır. O halde faturalı hatta nasıl kredi verileceğini anlatalım ve sizlere kredi alabilmeniz yolunda bir ışık tutup, yol göstermiş olalım.

Faturalı hatta kredi veren kişilerin aradıkları tek özellik belli bir süre düzenli olarak ödenmiş faturalı hatta sahip olmanızdır. Çünkü bunun temelinde aslında siz firma ile bir alışveriş yapmazsınız. Siz firma ile olan sözleşmede satıcı, firma ise alıcıdır. Nasıl mı?

Siz hattınız üzerinden ya da bir firma üzerinden bir cihaz alırsınız. Bu cihaz bir cep telefonu olabileceği gibi bilgisayar ya da tablet gibi diğer elektronik cihazlar da olabilir. Fakat tek şart, aldığınız yerde yaptığınız sözleşme de “Şu kadar süre satılmayacaktır” gibi bir ibarenin altına imza atmamanızdır. Böyle bir sözleşme yapıldığı an iş yasallığını kaybedecektir. Konuya dönecek olursak, sizler böyle bir cihaz alırsınız. Bu cihaz alındığı gibi hiçbir yerinde bir bozulma olmadan, kutusu açılmadan ve jelatini sökülmeden firmaya teslim edilir. Yani siz bu cihazı firmaya ya da faturalı hatta kredi veren şahsa satarsınız. Satış karşılığında bir miktar komisyon ücreti kesilerek size nakit tutar verilir. Ve iş burada biter. Sizlerin borcu satın aldığınız noktaya olacağı için, herhangi bir iletişim ya da görüşme gereği de bulunmaz. Sistem bu kadar kolaydır.

Faturalıhattıolanakredi

Faturalı Hattı Olana Kredi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir