Garson Arayan Oteller

Yaz sezonunun açılması ile birlikte garson arayan oteller iş ilanlarını yayınlamaya başladılar.İş arayanlar da bu ilanlara iş başvurusu yaparak çalışmaya başlıyorlar.Bugünlerde de garson arayan otellere pek çok internet sayfasında rastlıyoruz.Eğer siz de garson arıyorum diyorsanız sayfamız üzerinden iş ilanlarınızı ücretsiz ve üye olmadan verebilirsiniz. Aynı zamanda garson olarak otelde çalışmak istiyoranız siz de ilan vererek iş arayabilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun ilan verebilir, karşılıklı iş ve eleman araması yapabilirsiniz. Ancak, ilanlarınıza iletişim bilgilerinizi eklemeyi unutmayınız.

GARSON ALINACAKTIR

5 yıldızlı otelimize garsonlar aranıyor.Sezon açıldığından ve işlerin yoğunluğundan dolayı acil garsonlar aranıyor.Daha önce otel deneyimi olan, yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,diksiyonu düzgün,sorumluluk sahibi,tercihen ingilizce bilen bay/bayan garsonlar başvuru yapabilirler.

GARSONUM İŞ ARIYORUM

5 yıllık otel deneyimim var. İngilizce ve Almanca dillerini çok iyi biliyorum.Diksiyonum düzgün, dış görünüşüme özen gösteririm.Yaz sezonu boyunca çalışmak istiyorum. Yoğun iş temposuna alışığım.Otelde garsonluk işi arıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir