güvenilir türk ptc siteleri

PTC‘yi Türkçe olarak açıklamak gerekirse tıkla ve kazan anlamına gelmektedir.Yani şöyle ki,ptc site kullanıcıları reklamlara tıklayarak 1 dakika boyunca 3 reklam izlerler ve para kazanırlar.Bildiğiniz gibi günümüzde artık internet kullanımı oldukça üst seviyededir.Dikkat ettiyseniz internete bağlandığınız anda binlerce reklam ortaya çıkıyor.İşte bu reklamlar sayesinde arama motorları’da milyar Dolarlar kazanmaktalar.Ancak PTC sitelerinin artması ile sanıyorum bu arama motorları artık bu kadar çok kazanamayacak.TV’de nasıl program aralarında reklamlar yayınlanıyor ve kanallar bu sayede para kazanıyorsa,internette’de aynı şekilde bu sistem PTC siteleri ile sağlanıyor.PTC siteleri’ne neden güveneyim ki?sorusuna ise şöyle cevap vereceğim.PTC siteleri size reklam izlemeniz karşısında para ödüyor evet peki bunu neden napsın ki değil mi?Cevabı çok basit.Çünkü sisin tıkladığınız reklamlar sonucunda site çok daha fazlasını kazanıyor.Eğer sizin de internetten para kazanmak gibi bir düşünceniz varsa PTC siteleri ile bunu yapmanız mümkün.Ancak sitenin güvenilir olup olmadığını nasıl bilebilirim?diyorsanız işte size bazı önerilerimiz:

 

DEPACCO.COM:Türkçe seçeneği ile kolayca işlem yapabileceğiniz bu site ilk üyelik bonusu için 100 Euro veriyor.

İSABEL MARCO:Bu sitenin neredeyse Bir buçuk milyona yakın üyesi bulunuyor ve tıklama başına 1 cent ve en az ödemesi ise 9 Dolar’dır.Ödeme konusunda kesinlikle sıkıntı yoktur.

BUX.TO (paraya doğru):%100 garanti ödeme yapıyor.

NEOBUX:Ödeme konusunda asla sıkıntı olmuyor.

 

 

TÜRKÇE SİTELER

KAZANÇLI REKLAM:Üyelik ücretsiz olup,en iyi ürünler ve bütün fırsatlarla ilgili mail alıyorsunuz.En az ödemesi 30 TL ve e-posta başına 5 kuruş,tıklama başına ise 2 kuruşa kadar kazanma şansınız var.Üye olduğunuz anda ise,0,5 TL otomatik olarak kazanıyorsunuz.

TÜRK PTC:Üyelik sonrasında izleyeceğiniz her reklam için 0.01 $ kazanıyorsunuz.Hesabınızda biriken para 5.00$ olduğunda ise paranızı alabiliyorsunuz.

REKLAMMATİK:Üye olarak başladıktan sonra izlediğiniz reklamlardan para kazanmaya başlıyorsunuz.Bunun yanı sıra,izleyeceğinizvideolara yorum yaparak ve puan vererek de para kazanabiliyorsunuz.Ve paranız 50.000’e ulaştığında ise paranızı alabiliyorsunuz.

TIKLA.BE :BU siteden para kazanmak oldukça kolay ve güvenilir.Olay şu arkadaşlar.Bu siteye üye olduktan sonra sitenin sizi yönlendireceği siteye giderek o sitede 30 saniye kalıyorsunuz  hepsi bu.Sonrasında yaptığınız üyelerinde sitelerde dolaşmasınız sağlayarak daha fazla para kazanıyorsunuz.

BUXCAN:Bu site daha çok yeni olduğu için 6-7 gbi bir reklam sayısı var.Tıklama başına 1 cent ve en az ödeme başına ise 5 dolar veriyor.

SÜPER TEKLİF:Size gönderilen reklamları izleyerek,anketlerden,tanıtım mesajlarından puan kazanın.Ve puanlarınız birikince bu puanları paraya dönüştürün.

One thought on “güvenilir türk ptc siteleri

  1. Gerçekten bu siteler kazandırıyor mu? Güvenmeli miyiz? Garantisi var mıdır? Nasıl reklam izleriz. Nasıl para kazanırız bu reklamlardan. Saygılarımla,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir