Hafta sonu ek iş

Hafta sonu denince akla ilk gelen tatil değil mi? Ancak, bu herkes için geçerli birşey değil. Hafta sonu evinin bütçesine ek gelir olsun diye çalışmak isteyen sayısız kişi bulunuyor. Öyle ki; hafta sonu ek iş imkanları da oldukça fazladır. Eğer siz de hafta sonunda çalışarak para kazanmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sayfamız üzerinden ücretsiz ve üye olmadan iş ilanlarınızı yayımlayabilirsiniz. Son yılların en fazla rağbet gören ek işlerinden biri alışveriş merkezlerinde çalışmaktır. Özellikle alışveriş merkezlerinin yoğun olduğu illerde hafta sonu çalışacak eleman aranıyor. İlk hedefiniz alışveriş merkezleri olabilir. Sonrasında ise, anketörlük de ilgi gören işler arasındadır. Anketör arayanlara ulaşarak da hafta sonunu değerlendirebilirsiniz. Üstelik ücret olarak oldukça tatminkar fiyat veriyorlar. Hafta sonu ek iş yapmak isteyenler hemen sayfanın altındaki yorum bölümüne iş ilanlarını yayımlayabilirler. Ancak, iletişim bilgilerinizi eklemeyi unutmayın.

HAFTA SONLARI ÇALIŞACAK ELEMANLAR ARANIYOR

500 kişilik deniz manzaralı restaurantımıza hafta sonu çalışacak bayan eleman aranıyor. Ücret dolgundur. İletişim için 0212 663 74 74 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

EK İŞ YAPMAK İSTİYORUM

Hafta sonlarım boş geçiyor. 2 gün çalışmak istiyorum. Gece veya gündüz fark etmez. Acil işe ihtiyacım var. Ne iş olsa yaparım. Antalya’da oturuyorum. marketlerde, alışveriş merkezlerinde, restaurantlarda ve daha pek çok yerde çalışabilirim.

6 thoughts on “Hafta sonu ek iş

    1. 45 yaşinda bir bayanim. Sigorta yapilmasini istemediğim bir işte çalismak istiyorum. Genelde servis elemanı olarak partime otellerde calisiyorum.ehliyetim var araba kulanmakta kendime guveniyorum. Iş ariyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir