Haftasonu yapılabilecek işler

haftasonu yapılabilecek işler

Hafta sonu pek çok kişi için tatil anlamına gelirken yarı zamanlı olarak çalışmak isteyen kişiler için ise ek gelir kazanmak için en uygun dönemdir. Hafta sonu iş Ankara, İstanbul ve İzmir gibi çok sayıda alışveriş merkezi bulunduran illerde çok daha fazladır. Bunun nedeni alışveriş merkezlerinin hafta sonu rekor derecede artan ziyaretçi sayısı nedeni ile desteğe ihtiyaç duymasıdır. Özellikle de yiyecek içecek standı ve dükkanı bulunan işverenler Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri çalıştırılmak üzere personel aramaktadır.

Haftasonu iş ilanları Ankara için incelenirse nerede ise tamamına yakınınn alışveriş merkezlerinde yer alan işverenler tarafından verildiği görülebilir. Haftasonu yapılabilecek işler arasında anketörlük, tanıtım ve tattırım elemanlığı (son dönemde çok moda olan bir iş büyük marketlerin içerisinde markalar stand açarak ürünlerini satmaya çalışıyorlar) öne çıkan işler arasında yer alıyor.

Haftasonu çalışmak istiyorum diyorsanız yada hafta sonu işverenler arasında yer alıyorsanız  Haftasonu Yapılabilecek İşler sayfamızın sonunda yer alan yorum bölümünden üye olmadan ve ücretsiz bir şekilde iş ve eleman arama ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

7 thoughts on “Haftasonu yapılabilecek işler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir