Hostes Arayan Firmalar

Hostes Arayan Firmalar için özel olarak hazırlamış olduğumuz sayfamıza hoş geldiniz. Sayfamız üzerinden üye olmadan ve ücret ödemeden ilanlarınızı yorum bölümünden ekleyebilirsiniz. İlanlarınıza iletişim bilgilerinizi eklemeyi unutmayınız. Sayfamıza hostes arayan otobüs firmaları ile hostes arayan havayolu şirketleri de ilanlarını aynı koşullar çerçevesinde verebilirler. Ön başvuruda bulunmak isteyenler cvbilgileri@gmail.com adresine resimli cv gönderebilirler.

Acil hostes aranıyor

Genellikle Cumartesi ve Pazar günleri olan şirket tanıtım günlerinde hostes olarak görevlendirilmek üzere prezantabl genç bayan çalışma arkadaşları aranmaktadır. Ürün tanıtım aktivitelerinde hostes olarak görev almak isteyen bayanlar 0216 402 12 12 numaralı telefondan iş görüşmesi için randevu alabilirler.

 

Ankara hostes iş ilanları

Halkla ilişkiler firmamızda müşterilerimizin Ankara’nın çeşitli semtlerinde gerçekleştirmiş oldukları tanıtım çalışmalarında hostes olarak görevlendirilecek fiziğine ve kendisine güvenen hostes bayanlar aranmaktadır. İkna kabiliyeti yüksek, güler yüzlü bayanlar dolgun ücretle çalıştırılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir