iş arıyorum diyenler sayfamızdan sesinizi duyurun

Günümüzde artık iş ilanları internet üzerinden veriliyor ve iş arıyorum diyenler verilen ilanlara başvuru yaparak aradıkları işi kolayca bulabiliyorlar.Hangi şehirde olursanız olun vereceğiniz bir ilanla istediğiniz işe kavuşabilirsiniz.Hala bir işi olmayanlar ya da işi olup ta yeni bir iş arıyorum diyenler sayfamızdan sesinizi duyurun.

Eskiden çokta kolay olmayan iş bulma süreci şimdilerde ise hiç dolaşmadan ve zahmete girmeden tamamlanıyor.İnternet sitelerine verilen bir ilanla artık herkes aradığı işi kolayca bulabiliyor.Güvenlikler,muhasebeciler,mühendisler,satış temsilcileri ve daha birçok meslek sahibi kişiler sayfamızdan ücret ödemeden ve üye olmadan ilanlarını vererek hayalini kurdukları işe kavuşabilirler.Yapmanız gereken sadece yorum bölümüne aradığınız işin niteliğini,yaşadığınız şehri ve iletişim bilgilerinizi eksiksiz ve doğru olarak yazarak yayımlamak.Sonrasında ilanlarınıza gelen online başvurular ile aradığınız işi kısa sürede bulabilirsiniz.
MUHASEBECİYİM İŞ ARIYORUM
10 Yıldır muhasebeciyim ve genel muhasebeyi çok iyi biliyorum.Ayrıca office programlarına hakimim.Bütün evrak ve fatura işlerini kolayca yapabilirim.Bu konuda deneyimliyim.Şuanda boştayım çalışmıyorum.Acil iş arıyorum.
SATIŞ TEMSİLCİSİ İŞİ ARIYORUM
Merhabalar.Ben Adana’da oturuyorum ve satış temsilcisi işi arıyorum.İkna kabiliyeti yüksek,diksiyonu düzgün ve yetenekli bir bayanım.Daha önce birçok kez bu işi yaptım.Kendime güveniyorum.

3 thoughts on “iş arıyorum diyenler sayfamızdan sesinizi duyurun

  1. merhabalar ben 15 yıllık tekstil makina ustasıyım fason parça başı iş arıyorum sanayi makinalarım mevcuttur her türlü iç giyim dış giyim parça başı olarak çalışabilirim AYDIN SÖKE DE oturuyorum uygun fiyattan parça başı istediğiniz adette temiz bir şekilde diker teslim ederim numaram 0506 501 50 90 saygılar

  2. İstanbul fatih ofisimize cay ikramını+ telefona bakıp calıştıgı ofisini temiz tutacak bayan aranıyor +düzgünce okunacak şekilde yazabilecek aradığımız kreterlerimiz temiz bakımlı giyimli şık bayan olmasıdır. yol,yemek,ssk, maaş.iş alanımız toptan ayakkabı çanta shoes tasarım+ tel.0212.517.25.04iş saatimiz sabah.9.10 işbaşı akşam çıkışı.6 hafta sonu çalışmamız yoktur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir