İş Kurmak İçin Yardım Edenler

Son yıllarda iş kurmak için yardım edenler oldukça arttı. İş kurmak istyenler sermaye bulamadıkları için yardıma ihtiyaç duyuyorlar. Öyle ki; iş kurmak isteyenlere yardım edenler oldukça fazladır. Eğer sizde iş kurmak istiyorsanız ve gerekli sermayeye sahip değilseniz size bazı önerilerimiz olacak. İş kurmak için ilk yardımı size Devlet veriyor. Üstelik geri ödemesiz olarak verilen hibe sayesinde kendi işinizi kurabilirsiniz. Öyle ki; bu sayede sayısız kişi işini kurdu. Bunun yanı sıra iş kurmak için yardım edenler arasında Kosgeb yer alıyor. Kosgeb’te İşkur aracılığı ile iş kurmak isteyenlere yardım ediyor.

İş kurmak için yardım edenler arasında elbette bankalar da var. Bankalar girişimcilere işlerini kurmaları için gerekli kredi desteğini veriyorlar. Bu bankaları araştırarak siz de işinizi rahatlıkla kurabilirsiniz. Bütün bu yardım edenlerin yanında, Girişim fabrikası,Etohum, İtü Enterprise Forum,İtü Tekno Arıkent, Melek yatırımcılar Derneği,Galata İş Melekleri, Kagider(kadın girişimciler için), Yaratıcı Genç Girişimci ödülü, Enkuba, Viveka gibi daha pek çok yardım eden kurum ve kuruluş bulunuyor.

Siz de kendi işinizi kurmak istiyorsanız yardım edenler aracılığı ile işinizi kurabilirsiniz. Ayrıca, sayfamızın yorum bölümünden ilanınızı yayınlayarak iş kurmak için yardım edenlere sesinizi duyurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir