iş verenler ankara

İş verenler Ankara sayfamızda iş ilanlarınızı üye olmadan ve ücretsiz bir şekilde yayımlayabilirsiniz. Ankara’da ikamet edenler için oluşturduğumuz sayfamızda iş ve eleman aramalarınızı yapabilirsiniz. Özellikle işverenlerin aradığı kriterdeki elemanı bulmaları oldukça zor bir hale geldi. İş Verenler O yüzden internet üzerinden iş ilanlarını yayımlayarak daha geniş bir kitleye hitap ediyorlar. Bir iş ilanına onlarca ii başvurusu yapılıyor ve işverenler başvuran adaylar arasından doğru seçimi yapabiliyorlar. Eğer siz de işinize uygun bir eleman arayışında iseniz ilanlarınızı sayfamızdan verebilirsiniz. Sayfamız her gün yüzlerce kişi tarafından ziyaret ediliyor ve aradığınızı bulmak çok daha kolay oluyor. Hemen şimdi yorum bölümünden ilanınızı verin, aradığınız elemanı kısa sürede bulun. Aynı zamanda iş arayanlar da verilen ilanlara başvuruda bulunabilirler veya kendi iş ilanlarını yayımlayabilirler.

TEMİZLİK ELEMANI ALINACAK

Ankara Mamak’da bulunan iş yerimize temizlik işlerine bakacak 30 yaş üstü bayan alınacaktır. Titiz, düzenli, sorumluluk sahibi ve kapalı olması tercihimizdir. Hafta sonları tatil olacaktır.

10 thoughts on “iş verenler ankara

  1. ben çorum merkezde oturuyorum aileme katkıda bulunmak istiyorum evde iş yapmak istiyorum mandal boncuk vs gurupta kurabilirim ilgilenirseniz sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir