İş Yeri Kurmak İçin Acil Kredi Lazım

Para ihtiyaçlarımızın hayatımızın her döneminde ve aşamasında birbirinden farklı sebepler ile karşımıza çıkmakta olan süreçler olmak ile beraber söz konusu olan bu duruma yönelik olarak çözüm bulmak pek çok kişinin sıkıntı yaşadığı konular arasında en ön sıralarda yer almaktadır. Bu duruma sebebiyet veren konulardan biri de iş kurmak isteyen kişilerin para arayışı olmak ile beraber bahsi geçen bu durumda olan kişilerin işi diğerlerine nazaran daha kolay olmaktadır. Çünkü pek çek firma ya da kurum “acil kredi lazım” diyen kişilere oldukça avantajlı şartlar dahilinde çözüm olanakları sunmaktadır.

Eğer siz de yeni bir iş yeri açmak ya da mevcut olan iş yerinizi genişletmek adına kredi arıyor iseniz tavsiye edeceğimiz ilk yer Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme Dairesi Başkanlığı olmaktadır. Kısa adı KOSGEB olan bu kurumun temel amacı girişimcileri ve yatırımcıları finanse etmek olup eğer siz de ihtiyacınız olan parayı bu yönde kullanacak iseniz mutlaka ilk olarak KOSGEB’e başvuru yapmalısınız. Çünkü bu kurum yurt çapında özel teşebbüsleri geliştirme amacı taşımakta olup bu nedenle de yeri geldiği zaman hibe paraları ya da faizsiz krediler de vermektedir. Anlatılmakta olan bu durumdan dolayı adı geçen kurum ile şansınızı denemeksizin başka yerlerden kredi almaya çalışmak gerçekten son derece mantıksız olacaktır.

Bu konuda tavsiye edilecek yerler arasında ülkemizde hizmet veren bankaların yatırımcı ve girişimci kredileri gelmektedir. Hemen hemen bankaya ait böyle bir hizmet bulunmak ile beraber şartları da son derece uygun olmaktadır. Bu husustaki acil kredi taleplerinize son derece hızlı bir şekilde cevap verecek olan bankalar üstelik de uygulayacakları faizleri de oldukça düşük seviyelerde tespit etmektedirler. Bu amaçla başvuru yapacağınız bankalardan bazıları şunlardır;

 1. Ziraat Bankası,
 2. Halk Banka,
 3. Denizbank,
 4. ING Bank,
 5. Alternatif Bank,
 6. Odeabank,
 7. Akbank,
 8. Vakıf Bankası,
 9. HSBC Bank,
 10. Finans Bank,
 11. İş Bankası,
 12. Pozitif Bank,
 13. Garanti Bankası,
 14. Yapı Kredi Bankası,
 15. Aktifbank,
 16. Şekerbank ve
 17. Türkiye Ekonomi Bankası’dır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir