İş Yerine Bayan Ortak Arayanlar

İş yerine bayan ortak arayanlar sayfamız üzerinden iş ilanlarını verebilirler. Bildiğiniz gibi yeni bir iş kurmak oldukça masraflı oluyor. Ancak bir ortak bulunduğu takdirde masrafların yarıya düşmesi kişiyi her bakımdan rahatlatıyor.Öyle ki; artık her alanda bayanların başarıları hikayelerini okuyoruz. Erkeklerden çok daha sorumluluk sahibi olan bayanlar,iş alanında oldukça disiplinli olmaları yüzünden başarıdan başarıya koşuyorlar.Bu yüzden yeni bir iş kurmak istiyorum diyenlerin pek çoğu bayan ortak arıyor. Üstelik bayan ortakla çalışmak kişiye pek çok avantaj da sağlayabilir. Mesela, tutulması gereken hesaplardan, harcanması gereken tutara, düzenli bir iş ortamından, temiz ve daha özverili bir mekana kadar daha pek çok şeyi sayabiliriz. Eğer siz de yeni bir iş kuracaksanız veya hazır işinize bayan ortak arıyorsanız doğru yerdesiniz.Yorum bölümünden iş ilanınızı verebilir, aradığınız bayan ortağı kısa zamanda bulabilirsiniz. İlanlarınıza iletişim bilgilerinizi ekleyerek size daha kolay ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.

 

ACİL BAYAN ORTAK ARIYORUM

Kuaför salonuma acil bayan ortak arıyorum.Yerimiz İstanbul’un en güzel semtlerinden birinde olup, müşteri potansiyelimiz oldukça yüksektir.Ancak, maddi sıkıntılarımdan dolayı bayan ortağa ihtiyacım var.Hem iş yeri ile ilgilenecek, hem de ortaklık yapacak olanlar başvuru yapsınlar.

SİGORTA ACENTEME ORTAK ARIYORUM

Faaliyette olan sigorta acenteme bayan ortak aramaktayım.Bu alana ilgisi olan, deneyimli veya deneyimsiz olan bayanlar bana ulaşabilirler.İstanbul Bahçelievler’de faaliyet göstermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir