işkur açık iş ilanları

İşkur, iş arayanlar ile eleman arayanları buluşturan bir kurumdur. Kişilerin kriterlerine göre iş bulmalarına yardım eder ve onları işe yerleştirir. Her ilde İşkur Müdürlüğü bulunmaktadır. İşte bu yüzden İşkur kayıt yaptırmak oldukça kolaydır. Bulunduğunuz ildeki İşkur Müdürlüğüne giderek başvurunuzu yapmalısınız. Sizden istenen evrakları teslim ettikten sonra kaydınız yapılacak ve uygun bir iş olduğu anda size geri dönüş yapılacaktır. Eğer işkur’a gitmek yerine internet üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız, iskur.gov.tr adresinden işkura üye olmanız gerekmektedir. Üyelik işlemlerinizi eğer iş arayansanız iş arayan, iş verenseniz iş veren olarak yapmanız gerekiyor. Yönergeleri takip ederek kaydınızı yapabilirsiniz. Sonrasında ise işkur açık iş ilanlarını görebilir, kendinize uygun gördüğünüz işlere iş başvurusu yapabilirsiniz.

İşkura üye olduktan sonra siteden açık iş ilanları araması yapabilirsiniz. Kişisel durumunuzu, işyeri türünü, çalışma yerini, çalışma şeklini ve ili belirledikten sonra detaylı arama yaparak iş ilanlarına ulaşmanız mümkün. Her gün yüzlerce iş ilanı yayınlanan işkur ile sayısız kişi aradığı işi ve elemanı buldu. Siz de iş veya eleman arıyorsanız hemen işkura kayıt olarak kısa sürede aramalarınızı sonlandırabilirsiniz.

One thought on “işkur açık iş ilanları

  1. 25yıllık elektrik-elektronik ve tesisat ustasıyım tüm belgelerim var yurtdışı işlerde uzun vadede calışmak isterim saygılar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir