işkur yurtdışı işçi alımları

İşkur bildiğiniz gibi iş ve işçi bulma kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Yurt içinde isthdam yarattoğı gibi yurt dışında da istihdamlarına devam ediyor. İşkur yurt dışı işçi alımları ile şuana kadar pek çok kişi iş sahibi oldu. Öyle ki, işverenler yurtdışındaki iş yerileri için işkura başvuru yapıyorlar ve aradıkları elemanı kısa sürede buluyorlar. İş arayanlar da işkur’un yayınladığı iş ilanlarına iş başvurusu yaparak yurt dışında çalışma imkanı buluyorlar. Ülkemizde bulunan iş adamları yatırım alanlarını genişlettikleri için sürekli işçi arayışına giriyorlar. Bu da elbette ki iş arayanları mutlu ediyor. İşkur yurtdışı işçi alımları sayesinde birçok kişi şuanda yurt dışında çalışıyor ve daha yüksek gelir elde ediyor.

Yurtdışında çalışacak eleman arayan firmalar da işkur aracılığı ile çalışmak isteyenleri buluyor ve yurt dışına götürüyorlar. Özellikle Rusya, Irak, Libya, Suudi Arabistan, Türkmenizstan, Almanya gibi ülkelere rağbet oldukça fazla. Eğer siz de yurt dışında çalışmak istiyorsanız sayfamız üzerinden iş ilanlarınızı verebilirsiniz. Ayrıca, işkur’un yayınladığı yurt dışı iş ilanlarına da göz atabilirsiniz.

2 thoughts on “işkur yurtdışı işçi alımları

 1. selam 15/10/1971 doğumluyum yurtdişinta caşimak istiyorum düz işçi olark telefon 533 233 35 27

 2. Merhaba iygünner kalaygelsin
  İlanınızı gördüm yurtdışına işçi alımınız varmış bukonulailgili sizlerle görüşmek istiyorum ben ve ekibim elektirik işleri yapıyoruz (yapdıgmız işler) okul yurt işkurbinası sıpor salonnarı avm otel yapsat konutlar gibi işler
  (Kalifiyeli ekibim lebirlikde yapmış bulunmakdayım)

  (Kalifiyeli.ekibim de
  bir formen
  Üç usta
  Üç yar dımcı
  Bulun maktadır

  Sizler yutdışında çalıma beni ve ekibimi sevindiri
  05537240335
  Cangutcangut@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir