İstanbul Anadolu Yakasında İş Verenler

Sayfamız üzerinden İstanbul Anadolu yakasında iş verenler iş ilanlarını ücretsiz olarak verebilirler.Bildiğiniz üzere artık internet her türlü ihtiyacımıza anında cevap veriyor. Özellikle eleman arayanların yoğun ilgi gösterdiği internet üzerinden ilan vererek arama yapmak mümkün.Eğer İstanbul Anadolu Yakası’nda iseniz ve eleman arıyorum diyorsanız sayfamız aracılığı ile yorum bölümünden ilan verebilirsiniz.İş arayanların yoğun ilgi gösterdiği sayfamızda çok kısa sürede aradığınız elemanı bulabilirsiniz. Yapmanız gereken yorum bölümüne hangi meslek için eleman aradığınızı,aradığınız elemanın kriterlerini ve iletişim bilgilerinizi yazarak ilanınızı yayınlamaktır.Sonrasında verdiğiniz iletişim bilgileri aracılığı ile sayısız iş başvurusu alabilirsiniz.Ayrıca, iş arayanlar da kendi ilanlarını yayınlayabilirler.

YÖNETİCİ ASİSTANI ALINACAKTIR

İstanbul Maltepe’de bulunan firmamıza acil yönetici asistanı alınacaktır.Üniversite mezunu,alanında en az  2 yıl deneyime sahip,insan ilişkilerinde başarılı,sistemli çalışan,sorumluluk sahibi,ms office programlarına hakim,Anadolu yakası’nda ikamet eden,seyahat engeli bulunmayan ve planlama ve organizasyon yeteneğine sahip bayan yönetici asistanına ihtiyaç vardır.Eğer siz de ailemizin bir parçası olmak istiyorsanız iş başvurusu yapabilirsiniz.

One thought on “İstanbul Anadolu Yakasında İş Verenler

  1. Ev hanimiyim.pendikte oturuyorum. Davetiye katlama, kina paketleme, nikah sekeri her turlu el emegini yapabilecek vaktim var. Ilgilenenler mailimden ulasabilirsiniz.tesekkurler woman__aksu@hotmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir