İstanbul ve Ankara’da Ev Mantısı Alan Yerler

Bilindiği gibi ülkemizde artık, özellikle bütçesine katkıda bulunmak isteyen ev hanımlarına yönelik iş imkanları sunuluyor. Evden yapılacak işler arasında, hangisine yeteneğiniz varsa, beceriniz ne yönde ise, o alanda çalışma imkanı bulabiliyorsunuz. Evden yapılabilecek işler, her ne kadar büyük şehirlerde yoğun olarak bulunsa da, talebe yönelik diğer tüm şehirlerde de bu tarz işleri bulabiliyorsunuz. Özellikle, evde nikah şekeri yaparak para kazanma, ev yemekleri yaparak para kazanma, mantı – baklava yaparak para kazanma, evden ütü yaparak para kazanma gibi pek çok alternatif sunuluyor. Elbette bunlar dışında da, hem ev hanımlarının, hem öğrencilerinin, hem de ek gelir arayan çalışanların yapabilecekleri işler bulunuyor. Size en uygun işi bulmak, boş vaktinizi eğlenerek nakte çevirmek için, internet ortamında kısa bir araştırma yapmanız yeterli olacaktır. Bunun yanı sıra, örneğin küçük işletmelerde yemek yapıp yapamayacağınızı da sorabilirsiniz. Fırsatların ayağınıza gelmesini bekleyemezsiniz.

 

Son yıllarda, kadınların da yoğun olarak iş gücüne dahil olması ile, hazır gıda tüketimi sektöründe de ciddi artışlar oldu. Fakat, toplum bilinci yükseldikçe, hazır gıdalarda da sağlıklı olanlar, katkı maddesi bulunmayanlar ve daha çok da ev yapımı yiyecekler tüketiliyor. İş yerleri ve marketlerde de bu tarz ürünlere daha çok yer veriliyor. Bu ürünlerin başında da mantı geliyor. İstanbul’da ve Ankara’da ev mantısı alan yerler ile ilgili bilgi toplamak istiyorsanız, internette kısa bir araştırma yapmanız yeterli olacaktır. Ancak, özellikle lokantalardan bu konuda ciddi destek alabilirsiniz. Ufak çaplı işletmeler bu konuda size yardımcı olabilirler. Bunun yanı sıra, sosyete pazarları ve normal pazarlarda da kendinize yer bulabilir ya da mevcutta yeri olanlarla bu tarz anlaşmalar yaparak satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Diğer taraftan, mantı anlaşması yapacağınız yerlerle, börek, pasta gibi anlaşmalar da yapabilirsiniz. Bu sadece sizin yeteneğinize ve hayal gücünüze bağlı olarak değişecektir. Bazı işletmeler malzemeleri kendileri verirken, bazıları malzemeyi de sizin almanızı talep ederek fiyatlandırma yapmaktadır. Anlaşmanızda baştan net kurallar koymayı ihmal etmemelisiniz.

5 thoughts on “İstanbul ve Ankara’da Ev Mantısı Alan Yerler

  1. Evde ek iş imkanı sağlayacak işleri istiyorum 10 kişiyiz bize yardımcı olun lütfen

  2. Manti yaprak dolmasi ni çok güzel yaparım dönüş yaparsanız çok sevinirim teşekkür ederim pendik uydukentte oturuyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir