istanbulda şöför arayanlar

İstanbul’da şöför arayanlar sayfamızda iş ve eleman bulabilirsiniz.Şöförlük mesleği artık hemen hemen herkesin istediği bir meslek haline geldi. Üstelik çalışma alanları da genişlediği için tercih edilir bir meslek oldu. Taksi şöförlüğü, özel şöförlük, tır şöförlüğü, otobüs şöförlüğü ilk akla gelenler arasında yer alıyor. Ancak, şöförlük yapan bir kişinin çok dikkat etmesi gerekiyor. Ayrıca, yaşadığı şehrin trafiğine ayak uydurması ve yolları iyi bilmesi de en önemli özelliklerdendir. Özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde şöförlük yapmak gerçekten zor iş. Fakat, az önce de belirttiğimiz gibi eğer şöförlüğünüz iyiyse ve yolları iyi biliyorsanız sıkıntı yok demektir. Eğer siz de şöförseniz ve iş arıyorum diyorsanız sayfamız üzerinden ücretsiz olarak iş ilanlarınızı verebilirsiniz. Aynı zamanda İstanbul’da şöför arayanlar da ilanlarını vererek iş arayanlara imkan tanıyabilirler. İlanlarınızı yayınlarken iletişim bilgilerinizi eksiksiz ve doğru girdiğinizden emin olunuz. Aksi takdirde size ulaşmaları mümkün olmayacaktır.

SEVKİAYT ŞÖFÖRÜ ARANIYOR

İstanbul Anadolu yakası’nda ikamet eden, B sınıfı ehliyete sahip, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek şöförler aranıyor. Ürün yükleme ve dağıtımında beden gücünü iyi kullanabilecek olanlar iş başvurusu yapsınlar.

ÖZEL ŞÖFÖR ARANIYOR

Firmamız sahibinin özel şöförlüğünü yapacak iyi derecede araç kullanabilen, B sınıfı ehliyete sahip, esnek çalışma saatlerine uyumlu, diksiyonu düzgün, dış görünüşüne önem veren, İstanbul trafiğini iyi bilen ve kurallara uyan, askerliğini tamamlamış bay özel şöför alınacaktır. Çalışma şekli tam zamanlıdır. Ücret oldukça dolgundur.

3 thoughts on “istanbulda şöför arayanlar

  1. Merhabalar,
    Askerliğimi yaptım, 29 yaşındayım. Özel şöförlük işi ile ilgileniyorum. Bilgilendiriseniz sevinirim
    İyi Çalışmalar

  2. 2012 uzun şasi doblo aracımla ek iş arıyorum
    0533 543 3459
    ayrıca part time şöför olarak araçsız çalışabilirim. veya aracım ile part time çalışabilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir