Jeunesse Kazanç Planı

Network kazanç yapısını az çok bilirsiniz. Bir ekipten ve bu ekibin niteliklerinden söz etmek ve bunları kullanmak gerekmektedir. Bu nedenle bizler Jeunesse Global ile kazanabileceğiniz tabloyu biraz geniş tutarak, kazanç aşamalarından bahsetmek istiyoruz.

Jeunesse ile birden fazla kazanma planını kullanabilirsiniz. Yani tek bir plan ile sınırlı kalmanıza gerek yoktur. Jeunesse kazanç planlarında şu ana kadar 6 çeşitten söz etmek mümkündür.

  1. Perakende Kazanç: Söylediğimiz gibi Network çalışmalarında genellikle bir ekipten söz edilir. Fakat Jeunesse Firması için bu oldukça basit bir yöntemdir. Jeunesse Parekende Kazanç sistemine göre satış yaptığınız kadar kazanırsınız. Örneğin sizlerde Jeunesse liderlerindensiniz diyelim. Bir arkadaşınıza satış için web sitesi adresi yolladınız. Ve arkadaşınız sizin öneriniz ile bir ürün satın aldı. Bu durumda sizler bu ürün için kâr elde edersiniz ve satış başına kazanç elde etmiş olursunuz.
  2. İlk Sipariş Bonusu: Jeunesse ürünlerini paket halinde de satmaktadır. Bu nedenle paket satmak liderler için en önemli ve en değerli satıştır. Daha önce Jeunesse’den hiç alışveriş yapmamış olan yeni birine bir paket sattığınız zaman, sizlere de bu satış için belli miktarda ödeme yapılmaktadır.
  3. Ekip Bonusu: Bu tam da bir Network mantığı ile yapılan satışlardır. Hem kendi satışlarınızdan hem de ekibinize dahil ettiğiniz kişilerden kazanç sağlayabileceğiniz bir yöntemdir. Hatta ekip satışı yapan liderlerin çoğu, kendileri satış yapmaz, ekibine yaptırarak kazanç sağlar. Bu nedenle en çok paranın döndüğü alan olarak Ekip Bonusu sistemini gösterebiliriz. Peki bunu nasıl yapacağız? Siz ilk etapta iki kişiyi lider olarak işe aldırmak ile görevlisiniz. Bu kişiler bir ürün satın alarak, bu sisteme girebilirler. Ve sizin ilk aşamadaki en yakın altınız olurlar. Yani onların ekip lideri siz olursunuz. Onlar satış yaptıkça onların yaptığı satışlardan sizlerde kâr elde edersiniz. Burada puan denilen şey ise şudur. Her bir ürünün kendince bir puan kategorisi vardır. Bu puan kategorisine göre ürünler kazanç getirirler. Elbette iş burada bitmez. Sizin bulduğunuz bu iki kişide, kendi ekiplerini oluşturmaya başlarlar. Ve onlarda kendi ekiplerinin başında hizmet verir. Sizler her bir satış için kâr elde edersiniz. Çünkü her iki tarafınızdaki ekibinde satışlarından belli bir puan hanenize eklenir. Ve belli bir puan biriktiğinde bu para olarak sizlere geri döner.
  4. Matching Bonus: Matching Bonus’ta yine güzel kazanç elde edebileceğiniz bir sistemdir. Bu sistemi de en basit hali ile anlatmaya çalışalım. Matching Bonus sistemine göre, her bir Jeunesse liderinin kariyeri vardır. Yani nasıl ki mesleğinizde düzenli aralıklar ile yükseliyorsunuz, bu iş içinde aynı şekilde geçerlidir. Ve sizler ne kadar yükselirseniz, o kadar ekstra kazanç elde edebilirsiniz. Ekip bonusu mantığındaki gibi her bir kazandırılan kişi için siz yine para kazanmaya devam edersiniz. Fakat Matching Bonus sisteminde, yükselme olanağı olduğu için, yükselme durumunuza göre sizlere kâr payı verilir. Yani sizin ekibinizde satış yapan biri için fazladan % 5, % 10, % 15 ve % 20 bonus alabilme durumunuz vardır. Ve bu sistem 7 yükselme kademesine tabiidir.
  5. Müşteri Kazanım Teşviği: Müşteri Kazanım Teşviği sisteminde, müşteri kazandırmanız önemlidir. Yani örnek verecek olursak bir ay içerisinde 5 farklı müşteriyi sisteme dahil ettiğinizde bir kademe yükselme şansı kazanıyorsunuz. Ve böylece otomatik olarak kazancınız da yükseliyor. Hem dahil ettiğiniz 5 kişiden hem de ekstra kazancınızdan yani Matching Bonus’tan para kazanmaya başlıyorsunuz.
  6. Diamond Bonus Havuzu: Jeunesse dünya çapında hizmet veren bir firmadır. Bu nedenle birçok bölgede birçok lideri vardır ve kazanç buna göre belirlenir. Buna göre dünya üzerindeki tüm cironun % 3’lük kısmı liderler için bir havuzda toplanır. Ve Matching Bonus’ta bahsettiğimiz yükselme derecelerinden ilkine varan kişiler yani 1. Derece olmuş olan liderler arasında bu % 3’lük paylar bölüştürülür.

Bunlar dışında da bonus seçenekleriniz vardır. Fakat bu bahsettiğimiz 6 seçenek esas kazanç sistemleridir. Diğer seçenekler tamamen yardımcı yani ek kazançlardır.

Bilgi iletişim ve kayıt: 0 5556353513  whatsuptan ulaşabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir