Kurban Bayramı İş Fırsatları

Kurban Bayramında yapılabilecek iş fırsatları arasında eğer yeteneğiniz varsa Kurban boğazlamak ve kurban derisini yüzme işini kendinize bir fırsat olarak dönüştürebilirsiniz.

Kurban Bayramında genelde işin en zahmetli kısımları kurbanın boğazlanması ve derisini uygun bir biçimde yüzülüp etlerinin ayrılmasıdır. Bu konuda iyiyim diyorsanız daha kurban bayramının ilk günü gelmeden çevrenizden iş için görüşmeler yapabilirsiniz.

Kurban boğazlamak veya derisini yüzmek için direkt ücret istemenizde gerekmez yapacağınız işe karşılık kurbanın başını veya derisi isteyebilirsiniz.. Çünkü iyi biliniz ki kurban başı ve derisi iyi para etmektedir.

KURBAN BAYRAMI MESAJLARI

Peki kimin işiniz yapacaksınız?

Kurban Bayramı gelmeden bir liste çıkarmalısınız. Öncelikle Bu olur dediğiniz kişilere bu konuda hazır smskurban için hazır mesaj göndererek bilgilendirebilirsiniz.

Yakın çevrenize, komşularınıza ve bakkal gibi yakınınızda bulunan dükkanlara yapacağınız bu işi bildirerek bayram günü için saat saat randevularınızı belirleyiniz. Göreceksiniz çok rahat iş bulacaksınız ve her sene bir önceki sene size referans olacak devam edeceksiniz.

Peki ne kadar kazanırsınız ortalamak inek derisi 100 tl , koyun derisi 10 tl dir.1 günde ne kadar iş alırsanız o kadar kazanırsınız..

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir