lcw part time iş fırsatı

LC Waikiki,Türkiye’de en marka isimlerden birtanesidir ve tekstil alanında sürekli kendini yenileyen bir firmadır.1997 yılında hizmete başlayan LC Waikiki sunduğu iş imkanlarıyla da birçok insana iş olanağı sağlamıştır.Part time çalışmak isteyenlerin en çok tercih ettiği markalar arasında yerini alan LC waikiki,son yıllarda yaptığı atılımlar sayesinde daha da büyüdü ve daha fazla iş imkanı sağlamaya başladı.

 

Türkiye’nin büyük markalarından biri olan LC Waikiki’de çalışmak istiyorsanızlcwaikiki internet adresinden başvurunuzu yapabilirsiniz.Başvurunuzu istediğiniz pozisyonu seçerek yapabilirsiniz.Lc waikiki insan kaynakları tarafından değerlendirilip,açık pozisyon olduğu takdirde sizinle iletişime geçeceklerdir.Bunun dışında  bu linkten istenen özelliklere bakabilir ve Lvc waikiki ile ilgili merak ettiğiniz herşeye bu adresten ulaşabilirsiniz.Ayrıca Lc waikiki’de çalışmak istiyorsanız oldukça dinamik,güleryüzlü ve biraz daha genç olmanız gerekmektedir.Çünkü yoğun iş temposu nedeniyle herzaman genç çalışanlar tercih ediliyor.Siz de bu markanın bir elemanı olarak part time çalışmak istiyorsanız yukarıda verdiğim adreslerden ya da sayfamızın altındaki yorum bölümünden başvurunuzu yapabilirsiniz.Başvurunuzu yaparken iletişim bilgilerinizi ve hangi pozisyonda çalışmak istediğinizi mutlaka belirtin.

 

 

9 thoughts on “lcw part time iş fırsatı

  1. Merhabalar Ankara keçiören de oturuyorum. Bende 1 senedir dükkanımı açamıyorum ekibim var dükkanda müsait, ekibimle birlikte itinayla vereceğiniz işi hazırlayabiliriz ilginize şimdiden teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir