Letgo İle Satarak Evdeki Fazlalıklardan Kurtulma

İnternetin her eve girmesi bu denli yaygın olarak kullanılması peşi sıra birçok kolaylığı da getirmeye başladı. Bunlardan birisi de online ortamlar da kullanmadığınız eşyalarınızı satabilmeniz. Evinizde ki fazlalıkları belirleyin Letgo satışa sunun. Hem gereksiz kalabalıktan kurtulun hem de ek kazanç sağlayın.

A’dan Z’ye sadece giyim değil ne ararsanız Letgo ilanlarına göz atarak bulabilirsiniz. Araç satımı yapan kişiler dahi var. Peki Letgo nasıl kullanabilirsiniz? Öncelikle illa satış işlemlerinizi yapmanız için bilgisayara ihtiyacınız yok. Akıllı telefonunuza uygulamayı indirebilirsiniz. Google Play ve Apple Store’dan uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz.

Uygulamayı indirdikten sonra üye olmanız gerekiyor. Bu aşama sonrasında ise isterseniz ürünleri satmaya isterseniz de ihtiyacınız olan ürünlerin alımına başlayabilirsiniz. İkinci el ürünlerden oluştuğu için fiyatlar da oldukça uygun.

Sağ üst köşe de eşyaları sat alanına tıklayarak ilanlarınızı verebilirsiniz. Satışa verdiğiniz ürünün resimlerini de ekleyerek daha çok alıcıya ulaşabiliriz. Uygulamayı indirmek ve ürünleri satışa sunmanız tamamen ücretsizdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir