mail okuyarak para kazanmak

e mail
e mail

Gelişen teknoloji ile birlikte evde oturduğunuz yerden yapabileceğiniz onlarca iş imkanı sağlanıyor.Öyle ki bu iş imkanları sayesinde küçümsenmeyecek derecede kazançlarda oluyor.Evdesiniz,bir işiniz yok.Ya da işten geldikten sonra birkaç saatinizi ayırarak ek kazanç sağlamak istiyorsunuz.Son zamanların en gözde işi olan mail okuyarak para kazanma yöntemi ile kazanç sağlamanız mümkün.Üstelik hiçbir sermaye gerektirmeden sadece mail okuyarak bu ii yapabilirsiniz.Bunun için gerekli olan şey elbette bir mail adresi ki bu dönemde mail adresi olmayan yoktur sanıyorum.

MAİL OKUYARAK KAZANMA SİSTEMİ NASIL İŞLİYOR

Bu işi yapan birçok firma bulunuyor ve bu firmalar mail hesabınıza anket gönderiyorlar.Ve bu anketleri doldurduğunuz takdirde sitenin belirlemiş olduğu kadar para kazanıyorsunuz. Mail okuyarak para kazanacağınız iddaa eden sistemler ya anket siteleridir yada sizin mail adresleri toplayıp anket sitelerine belirli bir ücret karşılığında satan insanlardır. Anket siteleri, okuduğunuz  veya doldurduğunuz  mail başı anlaşmalı olduğu firmadan para alıyor.

 

Atıyorum bu mail okuma veya anketten 500 TL kazanıldığını varsayalım.250 yada 300 TL’sini firma alıyor.Geri kalan parayıda onbinlerce mail okuyan kişilere paylaştırıyorlar.Evet yanlış anlamadınız mail okuyarak para kazanmak çok fazla kazanç sağlamasa da en azından harçlığınızı çıkartmanıza yardımcı olabilir:) Bunun dışında mail okuyarak para kazandıran firmalar üyelerinin çok daha fazla para kazanmasını sağlamak amacıyla Network üyelik sistemi ile çalışıyor.Yani şöyle ki,siz tek başınıza çok fazla kazanç sağlayamazsınız ancak üye yaparak hem üyelerin okuduğu maillerden hem de kendi maillerinizden tahmin ettiğinizden daha çok kazanç sağlayabiliyorsunuz.

Eğer siz de mail okuyarak para kazanmak istiyorsanız evinizde,üstelik bilgisayar başında beklemeden,temizliğinizi yapabilir,tv izleyebilir ve çayınızı yudumlayabilirsiniz.Yapmanız gereken tel şey günde bir kaç defa mailinize bakmak hepsi bu.

 

4 thoughts on “mail okuyarak para kazanmak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir