Melek Yatırımcı Nereden Bulabilirim

Girişimcilerin en çok ihtiyaç duydukları şey malumunuz paradır. Ancak, her girişimci istediği işi kuramıyor. İşte bu devrede melek yatırımcı devreye gidiyor. Peki, Melek Yatırımcı nereden bulabilirim? Herkesin aradığı Melek Yatırımcı nedir? Melek Yatırımcı, 1981 yılından bu yana kullanılan bir isimdir. Türkçe anlamı ise Yatırımcılık demektir. Aslında dünyada popüler bir hale gelen melek yatırımcı ülkemizde henüz keşfedilmiştir. Keşfedildiği andan itibaren ise girişimcilerin dilinden düşmeyen bir kelime olmuştur.

Melek yatırımcı nereden bulabilirim diyenler her geçen gün artmakla beraber kolay kolay bulunmayan kişilerdir. Yani, samanlıkta iğne aramak gibi birşey diyebiliriz. Aslında melek yatırımcılar sayesinde yeni bir iş kurmak istiyorum diyenler işlerini kurdular. Üstelik 100 Bin TL’ye kadar yatırım desteği veren melek yatırımcılar, girişimci de görmek istediklerini görürlerse anında destek oluyorlar. Çünkü zamanında onlarda girişimcilik yollarından geçtiler. Melek yatırımcılar çoğunlukla başvurular aracığı ile iş yaparlar.

Eğer işinize yatırım yapmak istemezlerse sizi orada yalnız bırakmazlar. Başka bir yatırımcıya yönelndirir ve işinizi kurmanızı sağlarlar. Son olarak yaptıkları yatırımın 5 yıl ile 7 yıl arasında geri dönmesini de isterler. Eğer siz de Melek yatırımcı arıyorum diyorsanız sayfamız üzerinden ilan verebilir, arama yapabilirsiniz. Ayrıca, melek yatırımcılar da girişimciler ile buradan irtibata geçebilirler.

2 thoughts on “Melek Yatırımcı Nereden Bulabilirim

  1. Melek yatirimci ariyorum. Borcsuz is kurdum ancak 2000-3000 lira gibi bir parada takildim kaldim. Ticarette borc istenmiyor. 2000 (iki bin lira) verecek Melek yatirimci ariyorum. sarikaya86@yahoo.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir