Nikah Şekeri Yapımı 2018

Nikah Şekeri Yapımı başlıklı makalemiz üzerinden sizde aradığınız nikah şekeri işini veya elemanı kolaylıkla bulabilirsiniz. Evde ek iş imkanlarından biri olan nikah şekeri işi, şuanda pek çok kişiye kazanç sağlamaktadır. Düğünlerin vazgeçilmez unsurlarından biri olan nikah şekerleri, sayısız kişinin gelir kaynağı oldu. Özellikle yaz aylarına yaklaştığımız şu günlerde düğün sezonu açılıyor ve nikah şekeri yaptıranlar evlere iş vermeye başladılar. İşlerin yoğun olması sebebi ile evde nikah şekeri yapmak isteyenlere ulaşarak para karşılığı işlerini yaptırıyorlar. Öyle ki; evde nikah şekeri yapma işi oldukça kolay olduğundan oldukça iyi kazandırmaktadır. Üstelik, nikah şekeri için gerekli bütün malzemeleri eve kadar teslim eden firmalar, iş bitiminde yine evden alarak ödemeyi yapmaktadırlar. Eğer siz de evde nikah şekeri işi yapmak istiyorum diyorsanız veya evde nikah şekeri yapacak eleman arıyorsanız yorum bölümünden ücretsiz olarak iş ilanlarınızı verebilirsiniz. İlanlarınıza iletişim bilgilerinizi eklemeyi unutmayınız.

 EVDEN ÇALIŞMAK İSTİYORUM

35 yaşında ev hanımıyım.İstanbul’da oturuyorum. Evde nikah şekeri yapmak istiyorum. Daha önce 2 yıl kadar bir firma ile çalıştım. Deneyimliyim. Lütfen çok acil iş arıyorum. İş zamanında teslim edebilirim. Referans da verebilirim.

 

NİKAH ŞEKERİ YAPACAK BAYANLAR

İstanbul Anadolu yakasında bulunan firmamız bünyesinde evden çalışacak bayanlar arıyoruz. Deneyimli veya deneyimsiz, ekibi olan veya olmayan bütün bayanlar evde nikah şekeri işi yapabilir. Başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Şuan için 15 kişi alınacaktır.

 

30 thoughts on “Nikah Şekeri Yapımı 2018

  1. Kocaeli gebzede oturuyorum evde her türlü is yaparim nikah sekeri mandal isi geri dönüs yaparsanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir