özel bayan şöförü arayanlar

Ücretsiz ve üye olmadan iş ilanlarınızı yayımlayabileceğiniz özel bayan şöförü arayanlar sayfamızda sizde aramalarınızı yapabilirsiniz. Şöför denince akla hemen erkekler gelir. Fakat artık bayanların da çalışma alanları genişlediği için onları da her alanda görmek mümkün. Erkek şöförden ziyade bayan şöför arayan pek çok işveren ve iş yeri bulunuyor. Eğer sizin de ehliyetiniz varsa sayfamız üzerinden verilen ilanlara iş başvurusu yapabilirsiniz. Bayan şöför arayanlar için oluşturduğumuz sayfamızda ilanlarınız için kesinlikle ücret talep etmiyoruz. Özel bayan şöförü arayanlar istediğiniz uzunlukta yayımlayabileceğiniz ilanlarınıza iletişim bilgilerinizi eklemeniz yeterli olacaktır. Hem bayan şöför arayanlar, hem de bayan şöförler sayfamızdan faydalanabilirler. Size verdiğimiz ilan metinlerine benzer şekilde ilanlarınızı oluşturarak aramalarınızı sonlandırabilirsiniz.

BAYAN ŞÖFÖR ARANIYOR

B sınıfı ehliyeti olan ve şehirler arası deneyimi olan bayan şöför alınacaktır. 30 ile 40 yaşları arasında, dikkatli, sorululuk sahibi, iyi araç kullanabilen,  Antalya-İstanbul arası yolculuklarda hizmet yapacak acil bayanlar arıyoruz. En az 3 yıllık bir iş geçmişi olanlar ve referans verebilecek olanlar başvursunlar.

3 thoughts on “özel bayan şöförü arayanlar

  1. Acil ise ihtiyacım var.on seneden fazladir soforlugum var.aktif araba kullanirim.uzun yol tecrubem coktur.ozel soforluk isi ariyotum .antalyada oturmaktayim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir