özel güvenlik iş ilanları

Özel güvenlik iş ilanları sayfamızdan sizde ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.Özel güvenlik son yılların en çok tercih edilen mesleklerinden biridir. Çalışma alanları oldukça geniş olduğundan çok fazla rağbet görüyor. Havalimanlarından, alışveriş merkezlerine,hastanelerden, stadyumlara, konserlerden, daha pek çok yerde çalışma imkanları bulunuyor. Özel güvenlik görevlisi silahlı ve silahsız olarak ikiye ayrılıyor. Silahsız olanlar ile silahlı olanların arasında maaş farkı olmamasının yanında çalıştıkları alanlar farklılık gösterebiliyor. Eğer siz de özel güvenlik görevlisi iseniz ve iş arıyorum diyorsanız sayfamız aracılığı ile iş ilanlarınızı ücretsiz ve üye olmadan yayınlayabilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun tek bir iş ilanı ile aradığınız işi bulabilirsiniz. Ayrıca, özel güvenlik arayan firmalar da ilanlarını vererek iş arayanlara daha kolay ulaşabilirler.

GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALINACAK

İstanbuk Kağıthane de veya yakınlarında ikamet den, özel güvenlik kimlik kartına sahip bay güvenlik görevlisi alınacaktır. Şantiye projemizde yer alacak ve vardiya sistemi ile çalışabilecek olanların başvurularını bekliyoruz. iş başvurusu için 0551 440 73 47 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

ACİL ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİNE İHTİYAÇ VARDIR

1000 TL maaş ve SGK ile çalışacak güvenlik görevlileri aranıyor. Ankara’da ikamet edenler 0312 419 99 24 numaralı telefonu arayabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir