Ramazan Ayında Yapılacak Ek İşler

iş fikri

Akıllarda her zaman cin fikirler yer alır. Ramazan ayına girdiğimiz şu günlerde ek iş fikirlerine ihtiyaç duyan kişiler bulunmaktadır. Ramazan ayında çok yüksek meblağlar harcamadan elinizde birikmiş olan bir miktar para ile yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

Hem ramazan ayınızı boş geçirmemiş olursunuz hem de elinizde bulunan paranın artışını sağlamış olursunuz.

İlçe belediyeleri ramazan ayı boyunca etkinlikler düzenliyor. Bu etkinliklerde yer almak için ilçe belediyenize başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Bazı belediyelerin başvuru alma tarihi kısıtlı olabiliyor ya da başvurular başvuru sırasına göre değerlendirileceği için eğer çok geç bir tarihte başvuru yaparsanız sıra size gelmeyebiliyor.

Bu neden ile belediyenize giderek sürekli olarak başvuru tarihinizi araştırmanızda fayda var. Ramazan etkinliklerinde kiralar 500 ila 2.000 TL arasında değişim göstermektedir.

Eğer elinizde bu kadar yüklü miktarlar yok ise daha ekonomik bir yerde daha ekonomik ürünler satabilirsiniz. Ramazan ayında yiyecek satışı yapabileceğiniz gibi küçük hediyelik eşyalarda satarak kar elde etme imkanına sahipsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir