Resepsiyonist Arayan Oteller

Resepsiyonist arayan oteller yaz sezonunda iş ilanlarını daha sık yayınlayarak iş arayanlara kapı aralıyorlar. Malumunuz ülkemiz turizm cenneti olarak anılıyor ve resepsiyonistlik de yapılabilecek en uygun mesleklerdendir. Yaz sezonunun açılması ile resepsiyonist arayan oteller de arttı.İnternet üzerinden verilen ilanlar sayesinde aradıkları elemanı bulan oteller ilanlarını vermeye devam ediyorlar.Eğer siz de resepsiyonist arıyorum veya resepsiyonist olarak çalışmak istiyorum diyorsanız sayfamız üzerinden iş ilanlarınızı ücretsiz olarak verebilirsiniz. Ancak, ilanlarınıza iletişim bilgilerinizi eklemeyi unutmayınız.Özellikle iş arayanlar resepsiyonist arayan otellere internet üzerinden çok daha hızlı ulaşabilir ve iş başvurusu yapabilirler.

OTELİMİZE ACİL RESEPSİYONİST ALINACAK

Antalya Alanya’da bulunan 5 yıldızlı otelimize güler yüzlü,diksizyonu düzgün,dış görünüşüne özen gösteren,İngilizce ve Almanca dillerinden birini bilen,insan ilişkilerinde başarılı,daha önce bu pozisyonda görev yapmış resepsiyonist alınacaktır.Bay bayan farketmez.

RESEPSİYONİST GÖREVLİSİ ARANIYOR

İstanbul’da bulunan 3 yıldızlı otelimize bayan resepsiyonist arıyoruz.Deneyimli,deneyimsiz herkesin başvurularını bekliyoruz.Güler yüz ve diksiyon kesinlikle önemlidir.Almanca bilenler tercih sebebi olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir