sekreter olarak iş arayanlar

SEKRETERLİK İŞİ ARIYORUM

İzmir Bornova’da oturuyorum. Bu alanda deneyimim yok fakat kendimi geliştirmek istiyorum. Sorumluluk sahibi ve güvenilir, çalışkan biriyim. Acil iş arıyorum. İletişim için 0507 629 96 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Lütfen gerçekten iş verenler arasın.

SEKRETER ARANIYOR

Sekreterlik konusunda en az 2 yıl deneyime sahip, santral yoğunluğunda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek sekreter arıyoruz. Ayrıca, dış görünüşüne özen gösteren ve diksiyonu düzgün olanlar tercih edilecektir.

Sekreter olarak iş arayanlar için hazırladığımız sayfamızda siz de aradığınız işi kolaylıkla bulabilirsiniz. Son dönemlerin en çok rağbet gören işlerinden biri olan sekreterlik, hem zor bir iş olmaması, hem de yorucu olmaması adına oldukça ilgi görüyor. Hemen hemen bütün bayanların yapabileceği sekreterlik, telefonlara bakma, randevu alma gibi işlerin yürümesi için vardır. Eğer siz de sekreter olmak istiyorum diyorsanız ve hala aradığınız işi bulamadıysanız sayfamızın en altında bulunan yorum bölümünden iş ilanlarınızı yayımlayabilirsiniz. İlanlarınıza iletişim bilgilerinizi eklerken telefon numaralarınızı kesinlikle kullanmayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir