Senetle Alışveriş Yapılacak Yerler

Kredi kartı kullanmayanlara taksitli alışveriş için senetle alışveriş yapan yerleri önerebiliriz. Beyaz eşyadan mobilyaya, cep telefonundan bilgisayara kadar her türlü ihtiyaçlarınız için senetle alışveriş yapan yerleri tercih edebilirsiniz.

Bu yerlerden en başta akla geleni hiç şüphesiz ki pek çok yerde merkezi olan Evkur mağazalarıdır. Tüm ihtiyaçlarınızı temin edebileceğiniz Evkur mağazası biraz fazla fiyat farkı koysa da senetle alışveriş yapılabilecek yerlerin başında gelmektedir. İstanbul Avm ve Benim Evim Mağazaları da bunlardan bir kaç tanesi. Ayrıca Arçelik, Vestel, Beko gibi beyaz eşya mağazaları da hala senetle alışveriş yapan yerlerdir ki bunların bazılarından cep telefonu dahi alınmaktadır.

Kredi kartına taksitlendirmenin 9 ayı geçmemesi şartı koyulunca senetle alışveriş yeniden ortaya çıktı. Özellikle cep telefonu almak isteyen kişiler internetten senetle alışveriş yapılan yerleri araştırıp, buraları tercih etmekte. Kredi kartına taksit sınırlandırılması getirildiği için çoğu teknoloji marketlerinin satışları düşerek senetle alışveriş yapılan yerlere müşterileri kaptırdılar. Daha uzun vadeyle hiç peşinatsız alışveriş daha cazip gelmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir