Sevgililer Günü Yapılacak Sürprizler

14 Şubat Sevgililer günü yaklaştıkça herkesi bir hediye telaşı sarıyor. Sevgilisine hediye almak isteyenler sevgililer günü yapılacak sürprizleri araştırmaya başladı bile. Aslında sevgililer gününde yapılacak çok fazla sayıda sürpriz olabilir. Herkesin zevki farklı olduğu için hediye ve sürpriz sınırlaması yapamayız. Ancak biz sizlere en gözde sürprizleri sıralamak istiyoruz. Sevgililer gününde yapılacak sürprizler arasında ilk sırayı klasik bir yöntem alıyor. Eğer evli iseniz veya sevgilinizin evine girip çıkabiliyorsanız onun geçeceği yollara gül serpebilirsiniz. Gül yapraklarından bir yol oluşturarak hazırlayacağınız yemek masasına kadar gül dökebilirsiniz.

Sevgililer günü yapılacak sürprizlerden biri de ikinizin birlikte çekindiği fotoğraflardan romantik bir slayt yapmaktır. Eğer bunu kendiniz yapamıyorsanız bir fotoğrafçıya giderek yaptırabilirsiniz. Yapabileceğiniz diğer bir sürpriz ise birlikte bir alışveriş mağazasına gidin ve daha önceden yapacağınız hazırlık sonrasında o vitrinlere bakınırken siz aşkınızı anons edin. Eminiz bu anons ona en büyük sürpriz olacaktır. Sevgililer günü yapılacak sürprizler arasında yer alan diğer alternatifleri ise kısaca şöyle söyleyebiliriz.

Eğer sevgiliniz denizi seviyorsa tekne kiralayıp denizin ortasında güzel bir yemek yiyebilirsiniz. Ya da, ona güzel bir hediye alın ve aldığınız hediyeyi eve saklayın. Onun görebileceği bir yere küçük bir not yazın. Bu not tıpkı bir bulmaca gibi onu hediyeye ulaştırsın. Eminiz hem çok eğlenecek, hem de hediye aldığınız için çok sevinecektir. Diğer sürprizler ise; bir radyoda onu ne kadar çok sevdiğinizi ilan edebilirsiniz,evin giriş kapısından yatak odasına kadar mum koyabilirsiniz. Sevgililer günü yapılacak sürprizler daha çoğaltılabilir. Ancak, unutmayın ki ne sürpriz yaparsanız yapın her sevgili hatırlandığını görse yeterli olacaktır.

One thought on “Sevgililer Günü Yapılacak Sürprizler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir