Sultangazide Evlere İş

Evde yapılacak işler son yıllarda ev hanımlarına ek gelir sağlıyor. Pek çok iş sayesinde dışarıda çalışamayan bayanlar evlerinde çalışarak para kazanıyorlar. Siz de evden çalışarak para kazanmak istiyorsanız ve Sultangazi’de ikamet ediyorsanız Sultangazi evlere iş sayfamız üzerinden iş ilanlarınızı ücretsiz olarak verebilirsiniz. Eğer bir takım sebeplerden dolayı çalışamıyorsanız ancak ek gelire ihtiyacınız varsa evden çalışarak para kazanabilirsiniz. Üstelik erken kalkma derdi olmadan, patron derdi olmadan istediğiniz saatler arasında çalışarak kazanç sağlamanız mümkün. Ev hanımları başta olmak üzere öğrenciler, emekliler ve hatta çalışanlar dahi evden çalışabilirler. Yapmanız gereken yorum bölümünden iş ilanlarınızı yayınlamaktır. Hem evlere iş verenler, hem de evden çalışmak isteyenler ilan verebilirler. Ancak, ilanlarınıza iletişim bilgilerinizi eklemeyi unutmayınız.

Sultangazide ACİL EK İŞ ARIYORUM

Sultangazi’de oturuyorum. İki arkadaşız ve evden çalışmak istiyoruz. İkimizinde boş zamanı çok. Onun için verilen her işi rahatlıkla yapabiliriz. Kına, davetiye gibi evde yapılabilecek işleri yapabiliriz.

Sultangazide EVDE EL İŞİ YAPMAK İSTİYORUM

Elişi konusunda oldukça iyiyim. Bu yeteneğimi paraya dönüştürmek istiyorum. Her türlü elişini kolayca yapabilirim. Sultangazi’de oturuyorum. Acil iş arıyorum.

7 thoughts on “Sultangazide Evlere İş

  1. Neslihan Özdemir 23 yaşındayım ev hanımıyım İstanbul Cebeci de oturuyorum çoçuğum yok düğün porçlarımız çok eşimle birlikte yapıcaz elimiz hızlıdır bu işe ihtiyacımız var yardımcı olursanız sevinirim her türlü işi yaparız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir