Tefeci Arıyorum İstanbul

Günümüzde ekonomik sıkıntılar yaşamaksızın geçimini çok rahat bir şekilde sağlamakta olan kişilerin sayısı son derece az olmak ile beraber bu durum borç para almak için başvurulan yerlerin sayısını ve buna paralel olarak da tefecilik işi yapanları gözle görülür şekilde arttırmaktadır. Bu sebepten dolayı bugünkü yazımızın konusu ülkemizin en büyük ve ne kalabalık ili olan İstanbul’da yaşayan ve “tefeci istanbul” diyerek sıkıntılarını dile getiren kişilere yönelik olarak tespit edilmiş olup faydalı olması umulmaktadır.

İlk olarak İstanbul’un neresinde tefeciler bulunmakta onu belirtmek gerekir ise söz konusu olan liste aşağıda sıralandığı gibidir;

Tefeciariyorum.com dan iller göre tefeci araması yapabilirsiniz.

 1. Adalar
 2. Arnavutköy
 3. Ataşehir
 4. Avcılar
 5. Bağcılar
 6. Bahçelievler
 7. Bakırköy
 8. Başakşehir
 9. Bayrampaşa
 10. Beşiktaş
 11. Beykoz
 12. Beylikdüzü
 13. Beyoğlu
 14. Büyükçekmece
 15. Çatalca
 16. Çekmeköy
 17. Esenler
 18. Esenyurt
 19. Eyüp
 20. Fatih
 21. Gaziosmanpaşa
 22. Güngören
 23. Kadıköy
 24. Kâğıthane
 25. Kartal
 26. Küçükçekmece
 27. Maltepe
 28. Pendik
 29. Sancaktepe
 30. Sarıyer
 31. Silivri
 32. Sultanbeyli
 33. Sultangazi
 34. Şile
 35. Şişli
 36. Tuzla
 37. Ümraniye
 38. Üsküdar
 39. Zeytinburnu’dur.

www.tefeciariyorum

İstanbuldaki tefeciler bu yerlerin hemen hemen hepsinde en az bir tane tefeci bulmak mümkün olmak ile beraber, herkesin de bildiği üzere pek çoğu dolandırıcı olan bu yerler ya da kişiler arasında en düzgün olanlarını seçmek son derece önemli bir konu olmaktadır. Bu sebepten dolayı borç para alacağınız tefecileri şu özelliklere göre seçmek bizim için son derece önemli bir konu olmaktadır.

 1. Para alacağımız yerin etrafça nasıl anıldığı son derece önemli bir konu olmaktadır. Bu sebepten dolayı çevresi tarafından bilinen ve güvenilen yerleri tercih etmek güvenliğimiz açısından azami önem teşkil etmektedir.
 2. Hizmet almak istediğimiz tefecinin kurumsal bir şekilde hizmet veriyor olması da önemli olmak ile beraber deyim yerinde ise merdiven altı çalışan yerlerden uzak durmamız gerekmektedir.
 3. Uygulanmakta olan faiz ya da komisyon oranları makul olan yerleri tercih etmekte bir başka önemli konu olmaktadır.

One thought on “Tefeci Arıyorum İstanbul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir