Tesettür Giyim Markaları İçin Modellik

tesettür mankeni
tesettür mankeni

Tesettür giyim markaları için modellik yapmak isteyen pek çok bayan var. Öyle ki; bir çok tesettür markası ürünlerinin tanıtımını yapmak için modellere ihtiyaç duyuyor. Genellikle internet üzerinden verilen iş ilanlarına talep ise oldukça fazla olup, aranan kriterlere uygun olanlar seçiliyor. Tsettür giyim bildiğiniz gibi son yıllarda oldukça öne çıkmış ve ilgi görmüştür. Kapalı olmayı tercih eden bayanlar için birbirinden güzel ve her zevke uygun ürünler tasarlanmaktadır. Üstelik artık her kıyafete göre bir şal, eşarp veya aksesuar da bulmak mümkün.O yüzden kapalı bayanlar tesettür giyim konusunda asla sıkıntı çekmiyorlar: Üstelik sadece giyim açısında değil, tesettür markaları için modellik yapmak isteyenlerin sayısı da her geçen gün artıyor.

Tesettür giyim markaları için modellik yapmayı arzu eden bayanlar internet üzerinden yayınlanan iş ilanlarına başvuru yaparak şanslarını deniyorlar. Ancak, tesettür giyim markalarının seçim yaparken dikkat ettikleri bazı özellikler var. Mesela tesettür giyim modeli olabilmek için giydiğiniz kıyafeti çok iyi taşıyabilmelisiniz. Bunun yanı sıra yüzünüzün pürüzsüz ve bakımlı olması, özgüvene sahip olmanız ve bakışlarınızın etkileyici olması gerekmektedir. Bu konuda pek çok soru alıyoruz. Bu sorulardan en sık sorulanı ise tsettür mankeni olmak için zayıf olmak mı gerekiyor?

Tesettür giyim markaları için modellik yapmak için elbette düzgün bir fiziğe sahip olmanız gerekiyor. Ancak, bir eşarp, bir şal katalog çekimi için zayıf olmanız aranmaz. Eğer yüzünüz güzelse ve kendinize bu konuda güveniyorsanız elbise, pardüse gibi çekimlerde değil, şal veya eşarp çekimlerinde yer alabilirsiniz. Eğer sizin de hayalinizde tesettür giyim markaları için modellik varsa yorum bölümünden bu isteğinizi ve fiziksel özelliklerinizi yazabilirsiniz.Bu sayede tesettür firmalarına daha kolay sesinizi duyurmuş olursunuz.

18 thoughts on “Tesettür Giyim Markaları İçin Modellik

  1. Merhabalar 1.70 boyum 47 kiloyum ela göz buğday tenliyim. Tesettür modelliği yapmak istiyorum kendime güveniyorum

  2. 23 yaşındayım 1.70 boy 59 kg .. Önceliğim modellik ancak Yüz mankenliği içinde uygun olduğumu düşünüyorum.. Ankara için iletişim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir