TÜrkiyenin Her Yerine Dantel İşi Verilir

İnternet üzerinden Türkiye’nin her yerine dantel işi verilir iş ilanlarına sıklıkla rastlıyoruz. Öyle ki; evlere iş veren firmalar dantel örerek para kazanmak isteyenlere çalışma fırsatı sunuyorlar. Eğer siz de dantel örebilirim diyorsanız ve eşinize destek olmak istiyorsanız sayfamız üzerinden iş ilanlarınızı ücretsiz olarak verebilirsiniz. Malumunuz bayanlar dantel örme konusunda oldukça yetenekliler.

Bu işi yapmak ise onlar için çocuk oyuncağı olacaktır. Evinizde televizyonunuzu izlerken dantel örebilir ve ek gelir sağlayabilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun ilanlarınızı verebilirsiniz. Aynı zamanda Türkiye’nin her yerine dantel işi verilir diyenler de ilanlarını yayınlayabilirler. İlanlarınıza iletişim bilgilerinizi eklemeyi unutmayınız.

EVLERE DANTEL İŞİ GÖNDERİLİR

Evinde dantel örerek para kazanmak isteyen ev hanımları bize ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun dantel işi gönderilecektir. Eğer bu işte ustayım ve acil paraya ihtiyacım var diyorsanız o zaman bizimle çalışmak ister misiniz? Temiz, titiz, eli hızlı, verilen işi zamanında teslim edebilecek ve sigara kullanmayan ev hanımları bize ulaşsınlar. Ödemelerimiz haftalık olarak yapılmaktadır. İp ve kargo bizdendir.

 

9 thoughts on “TÜrkiyenin Her Yerine Dantel İşi Verilir

  1. Evde dantel isi yapmak istiyorum konyada ikamet ediyorum dantel isini daha oncede yaptim bu isi cok istiyorum ve cok ihtiyacim var geri donerseniz sevinirim 05511191666

  2. Merhaba İzmir karşıyaka da oturuyorum.her türlü el işi tığ işi yaparim. Elimde güzeldir.iş temiz ve düzgün çıkar. Ne dantel olursa olsun özenle yaparim.dışarıya surekli iş yaptım. Yaptıklarımı da gösterebiliriz.cevabınızı bekliyorum….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir