Tuzlada Evlere İş Veren Yerler

Günümüzde evde yapabileceğiniz pek çok iş fikri var. Öyle ki; şuanda evinden çalışarak para kazanan sayısız kişi bulunuyor. Ev hanımları başta olmak üzere, öğrenciler, emekliler ve hatta çalışanlar evden çalışarak para kazanabilirler. Malumunuz günümüz şartlarında geçim oldukça zor. İşte bu yüzden herkes bir ek iş arıyor. Üstelik evden çalışarak para kazanmak için sermayeye de ihtiyacınız olmayacak. Evlere iş veren firmalar sayesinde iş alarak kazanç sağlayabilirsiniz. Tuzla’da ikamet ediyorsanız ve ek iş arıyorsanız Tuzlada evlere iş veren yerler ile anlaşarak çalışmaya hemen başlayabilirsiniz. Tuzla’da şuanda evlere iş veren yerler oldukça fazla olup, eşine destek olmak isteyen ev hanımlarının kurtarıcısı olmaktadır. Eğer sizde eve iş almak istiyorsanız yorum bölümünü kullanarak iş ilanlarınızı ücretsiz olarak yayınlayabilirsiniz. Aynı zamanda Tuzlada evlere iş veren yerler de ilanlarını bırakarak iş arayanlara imkan tanıyabilirler. Ancak, ilanlarınızı yazdıktan sonra iletişim bilgilerinizi de yazmayı unutmayınız.

EVLERE İŞ VERİLİR

Tuzla ve civarında oturan bayanlara iş verilecektir. Dikişten anlayan, basit dikiş işlerimizi yapabilecek olanlar iş başvurusu yapsınlar. Evinizden çalışacağınız için size verdiğimiz süre içinde ürünleri teslim etmeniz önem arz etmektedir. Ücret görüşülecektir.

EVLERE BONCUK İŞİ VERİLECEK

Tuzla ve civarında ikamet edenlere boncuk işi verilecektir. Evinden çalışarak kazanç sağlamak isteyenler bize ulaşsınlar. Abiye ve penye üzerine boncuk işleme konusunda deneyimli olanlar tercih edilecektir.

12 thoughts on “Tuzlada Evlere İş Veren Yerler

  1. Tuzla postane mahallesinde ikamet ediyorum ilaniniz halâ gecerliyse elimden her is gelir evde 3 kişi yapabiliriz 7/24 musaitim işinizi özenle yapar zamanında teslim ederim

  2. Merhabalar tuzlada oturuyorum 5-6 kişilik bir ekibim var. Yaklaşık 3-4 sene boncuk işleme yaptık ekibimle. İlan hala geçerliyse ekimle kısa sürede verdiğiniz işleri kusursuz bir şekilde teslim ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir