Ümraniyede Evlere İş Veren Yerler

Artık ülkemizde evden dışarı çıkmadan da para kazanmak mümkün. Nasıl mı? Evlere iş veren firmalar sayesinde sayısız kişi ekmeğini evinde çalışarak kazanıyor. Eğer siz de böyle çalışarak para kazanmak ve eşinize destek olmak istiyorsanız Ümraniyede evlere iş veren yerler sayfamız üzerinden iş ilanlarınızı yayınlayabilirsiniz. Sayfamız sadece Ümraniyede oturanlara özel olup, evden çalışmak isteyenler için oluşturulmuştur. Hem evlere iş verenler, hem de evden çalışmak isteyenler yorum bölümünden ilan verebilir,birbirlerine ulaşabilirler.

Ümraniyede Evde Yapılacak İşler

Evde yapılabilecek işler oldukça fazla olup, boncuk işi, kına paketleme işi, mandal işi, kalem işi, tespih işi, nikah şekeri işi gibi daha pek çok işi oturduğunuz yerden yapabilirsiniz. Ev hanımlarına bu fırsatı sunan firmalara sayfamız üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İlanlarınıza iletişim bilgilerinizi eklemeyi sakın unutmayınız.

EV HANIMLARINA İŞ VERİLECEK

İstanbul Ümraniyede oturan ev hanımlarına iş gönderiyoruz. İşimiz mandal montajı işi olup, bütün malzemeler adrese teslim gönderilecektir. Deneyimli, deneyimsiz herkes başvuru yapabilir. İşimiz çok yoğun olduğu için el becerisi kuvvetli, eli hızlı olanlar bize ulaşsınlar. Lütfen gerçekten paraya ihtiyacı olanlar ve ciddi olanlar arasınlar.

Evlere İş Verilir Ümraniye

14 thoughts on “Ümraniyede Evlere İş Veren Yerler

  1. Çok ihtiyacım var evde yapabilceğim iş istiyorum 4 kişiyiz ümraniye de ikamet ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir