Yaptığınız Ek işleri Tavsiye Edin

Ek iş yaparak para kazanmak artık pek çok kişinin tercih ettiği bir iş fikri haline geldi. Günümüzde işverenler tarafından sunulan ek iş fikirleri oldukça fazla. Peki siz hangi ek işleri yaparak para kazanıyorsunuz yada kazanmak istersiniz?

ek işler
ek işler

Yaptığınız ek işleri sayfamızın sonunda yer alan yorum bölümünden takipçilerimiz ile paylaşabilir ve karşılıklı olarak fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Özellikle de artık sadece ev hanımı olarak anılmaktan sıkılan bayanlar yepyeni ek iş fikirleri bularak hem kendi kişisel gelirlerini kazanıyor hemde evde vakit geçirecek zevkli uğraşlar ediniyorlar. Ek iş fikirleri internet üzerinden yapılan ek işler ve el becerisine dayanan ek işler olarak iki ayrı kategoride toplanıyor.

İnternet üzerinden yapılan ek işler arasında internet editörlüğü, freelance grafikerlik, web tasarım ve tercümanlık olarak öne çıkarken emeğe dayalı ek işler arasında evde nikah şekeri yapımı, evde bebek şekeri yapımı, evde bebek bakıcılığı, evde mandal montajı, evde boncuk işleme, evde iplik temizleme ve evde yemek yapımı olarak sayılabiliyor.

Ayrıca ev dışında ek gelir kazanmak isteyen kişiler için anketörlük, tanıtım hostesliği, satış, garsonluk, kasiyerlik gibi yarı zamanlı işlerde sunuluyor.

10 thoughts on “Yaptığınız Ek işleri Tavsiye Edin

  1. tesadüfen internette gördüm bir anne sütünü sağarak sütü gelmeyen annelere satış yapıyormuş. bendede süt fazlası var sütlerimi boşuna lavobaya döküyorum . bunun yerine isteyen annelere satış yapabilirim. 5383080502

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir