Yaşlıya Bakıcı Bayan Yerli- Veya Yabancı

Yaşlıya bakıcı bayan yerli veya yabancı sayfamıza hoşgeldiniz. Eğer yaşlı bir hastanız varsa ve ona bakacak birini arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sayfamız üzerinden yaşılarınıza yerli veya yabancı bakıcı bulabilirsiniz. Bildiğiniz gibi yaşlıya bakmak çok zahmetli bir iştir. Ancak, bu işi layıkı ile yapan kişilerde var. İşte o kişileri bulmak ise bir ızdıraptır. Doğru kişiyi bulmak zamanınızı alabilir. İşte bu yüzden biz sayfamız olarak yaşılılarınıza kısa sürede bakıcı bulabilmeniz için hizmet vermekteyiz. Yorum bölümünden bakıcının kriterlerini belirleyerek ilan bırakabilirsiniz. Üstelik iş ilanlarınız tamamen ücretsizdir. Ayrıca, istediğiniz bakıcının yerli veya yabancı olacağını, yatılı veya yatısız olacağını belirleyerek istediğiniz kişiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca, yaşlıya bakıcılık yapmak isteyenlerde ilanlarını yayınlayabilirler. İlanlarınıza iletişim bilgilerinizi ekleyerek karşılıklı iletişime geçebilirsiniz.

ACİL YATILI BAKICI ARANIYOR

Yaşlı annem için yerli veya yabancı bakıcı arıyorum. Anneme iyi davranacak, onu üzmeyecek, yanına yoldaş olacak vicdanlı biri olsun istiyorum. Türk veya yabancı farketmez. İnsan sevgisi olsun yeter. Haftanın sadece 4 günü yarım gün çalışmak isteyenler bana ulaşabilirler. İstanbul Anadolu yakasında ikamet edenler başvuru yapabilirler.

One thought on “Yaşlıya Bakıcı Bayan Yerli- Veya Yabancı

  1. Ev temizliği işi profyosyonel temiz titiz hijene önem veririm 2kişiyiz 170tl dip köşe her yer tertemiz olur memnun kalacağınızı umuyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir