Yazarmakale.com ücretsiz katılım.

Makale Yazarları için bir süreliğine ücretsiz olarak hizmet veren bu sitede makale yazarları örnek yazılarını değişik kategorilerde yayınlarak makale yazma işi alabilmelerini sağlamaktadır. www.yazarmakale.com site üzerinden kayıt olmak ve makale eklemek çok kolay ve hızlı bir şekilde yapabilmektesiniz.

İşte Detaylar;

Sistem Nasıl İşliyor?

Makale Yazarları YazarMakale.com’a ücretsiz olarak kayıt olabilir değişik kategorilerde örnek makalelerini yayınlayabilirler.  Makale Yazarı arayan siteler ve iş verenler sitemiz üzerinden makale yazarlarının profillerini ve örnek makalelerini inceleyerek yazarlarla iletişim kurarlar.

Site üzerine kayıt olan yazarlar, son makale ekleyen yazarlar, popüler yazarlar ve öne çıkan yazarlar şeklinde listelenmektedirler. Makale yazarak para kazanmak isteyenler sitemize hemen kayıt olarak profil oluşturmalı kendi makale, şiir ve hikayelerini ekleyebilirler..

YazarMakale.com’a Nasıl Kayıt Olurum?

Anasayfa sağ kısımda bulunan KAYIT OL butonundan veya buradan kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. Kayıt olurken belirlediğiniz kullanıcı adı ve şifrenizle siteye giriş yapabilirProfile kısmından bilgilerinizi düzenleyebilirsiniz.

Profilinizi düzenlerken resminizi eklemeniz, hakkınızda bilgi vermeniz, iletişim adreslerinizi yazmanız makale yazarı arayan iş verenlerin size daha kolay ulaşmalarını sağlayacaktır.

Nasıl Makale Eklerim?

YazarMakale.com kayıt oldunuz ve siteye giriş yaptıktan sonra Makale Ekle kısmından yazınızı girebilirsiniz. Makalenizi site yöneticisi tarafından onaylanması için kurallara uygun olması gerekmektedir. Kurallar

* Makale, şiir veya paylaşacağınız yazınız ÖZGÜN olmalı yani internet üzerinden bulunup copy paste olmamalıdır

* Yasal içerik barındırmayan yazılar onaylanmazlar

* Genel dilbilgisi kurallarına ve noktalama işaretlerine uygun olmalıdır.

Makale Yazarak Nasıl Para Kazanabilirim?

Makale Yazarı arayan iş verenler sitemiz üzerinde kayıtlı makale yazarları ile profillerini ve örnek yazılarını inceleyerek iletişime geçmektedirler. İş verenler hangi kategoride yazı yazan makale yazarı arıyorlarsa sitemizde o kategoriye girip yazılara bakmaktadırlar. Oradan makaleyi yazan yazarın profil sayfasını ve diğer yazılarını inceleyip iş vermektediler. BU YÜZDEN YazarMakale.com’a kayıt olduktan sonra bolca yazı ekleyerek daha çok iş teklifi alma imkanına sahipsiniz.

***NELER YAPABİLİRSİNİZ?

*En son yazılan yazılar site anasayfasında listelendiği için siteyi sürekli takip ederek son yazılar kısmında bir tane yazınızın kalmasını sağlayınız

**En çok yazı ekleyen makale yazarları sitenin sağ tarafında listelenmektedir. O liste içerisinde yer almaya çalışınız.

***Site üzerindeki tüm yazılara yorum yaparak profilinizin daha çok görüntülenmesini sağlayabilirsiniz

Makale Yazarlığı yapmaktayım profilim ve örnek yazılarıma buradan bakabilirsiniz”

örnek:http://www.yazarmakale.com/author/altun/

örnek: http://www.yazarmakale.com/seoya-uygun-makale-nasil-yazilir/

*****Yukarıda örneğini verdiğim şekilde forumlarda ,facebook ve twitterda profil ve yazı linklerinizi paylaşarak daha kolay iş alabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir